698672-587505.jpgورزش3- مسی درمورد بارسلونا گفته:« من در بهترین تیم دنیا هستم و هیچ تیمی نمی تواند به اندازه بارسلونا مرا مملو از احساسات کند.امیدوارم که تا زمانی که از من خسته می شوند،بتوانم به حضورم در بارسا ادامه دهم و امیدوارم که آن روز هیچ وقت نرسد.»
 
 در حالی که روز دوشنبه مراسم اهدای توپ طلای سال 2011 برگزار خواهد شد،مسی درمورد رشد و پرورشش و رسیدن به مرحله ای که نامزد دریافت توپ طلا شده است گفت:« من در لاماسیا رشد کردم و این مرا مبدل به مردی کرد که پیراهن آبی و اناری برتن دارد.»
 
 درادامه این گفت  و گو سوالاتی درمورد رابطه او با مربی و هم تیمی های سابقش مطرح شد. مسی در پاسخ به سوالی درمورد گواردیولا به تمجید از ویژگی های خوب اخلاقی او پرداخت و گفت:« مربی تیم، بهتر از هریک از ماها، تیم را می شناسد. او توپ چمع کن، بازیکن و الان مربی بارسا بوده. گواردیولا واقعا باهوش است و دقیقا می داند که در هر لحظه باید چه کاری انجام دهد و با هر بازیکنی چطور رفتار کند.گواردیولا یک انگیزه دهنده فوق العاده است.من واقعا از کارکردن با او لذت می برم.»
 
 مسی در مورد رابطه اش با سه بازیکن اخیر بارسا که لباس 9 را برتن می کردند، گفت:« احمقانه است بگوئید که من رابطه خوبی با آنها نداشته ام.من درک خیلی خوبی از هر سه آنها داشتم و واقعا در کنار هم خوب بازی می کردیم. اگر آنها اکنون در تیم ما نیستند، به خاطر تصمیمات تکنیکی بوده.»
 
 مسی در پاسخ به این سوال که آیا خودش را بهترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال می داند یا خیر گفت:« من 24 ساله هستم و تازه کارم را شروع کرده ام. به علاوه احترام فراوانی برای افرادی که در روزگار خود بازیکنان بزرگی بوده اند قائلم؛ افرادی مثل دی استفانو، پله و مارادونا.این را دیگران، باید درزمانی که فوتبال من به پایان رسیده بگویند؛چون من دوست ندارم درمورد خودم صحبت کنم و به علاوه چنین اهدافی را هم پیش روی خودم قرار نداده ام.»
 
 او در واکنش به این جمله یکی از دلایل ناکامی او در دستیابی به جام قهرمانی جام جهانی این بوده که نتوانسته درمیان بازیکنان بزرگی بازی کند گفت:« بازیکن بزرگ دی استفانو است؛ او هرگز طعم قهمانی در جام جهانی را نچشید. البته من به هر ترتیبی تلاشم را به کار می گیرم تا با تیم ملی آرژآنتین به قهرمانی دنیا برسم.»
 
 مسی در مقایسه عملکردش در بارسا با تیم ملی آرژانتین گفت:« من هر روز سال در بارسلونا هستم و به همین خاطر درک بهتری از هم تیمی هایم دارم؛ به علاوه در بارسلونا بازیکنان فوق العاده ای را در کنارم دارم.البته تیم ملی آرژانتین هم بازیکنان تراز اولی دارد و مطمئنم که می توانم موفقیتهایم درتیم ملی آرژآنتین را تکرار کنم.»

تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.