151984-957304.jpgمشرق - در حالی كه اصولگرایان در نقد معاون اول رییس جمهور یك صدا هستند و جملگی بر رسیدگی به پرونده اتهامات او تاكید دارند محمدرضا باهنر نایب رییس مجلس دفاع عجیبی را از وی به عمل آورد.
 
 محمدرضا باهنر در گفتگویی با روزنامه جام جم به سخنان اخیر احمد توكلی در خصوص نقش وی در ریاست رحیمی بر دیوان محاسبات مجلس واكنش نشان داد و تاكید كرد كه در این امر نقش داشته است وی در عین حال با «موفق» خواندن عملكرد باهنر در دیوان محاسبات گفت: خوب است من هم درخصوص جلسه‌ای كه به همراه ایشان و آقای رحیمی داشتم مطلبی بگویم. ما در زمان حضور آقای رحیمی در دیوان محاسبات در‌‌ همان مجلس هشتم، جلسه ۳ نفره‌ای با حضور آقایان توكلی و رحیمی داشتیم. من در آن جلسه به آقای رحیمی توصیه می‌كردم كه خیلی سختگیرانه عمل نكن، اما آقای توكلی به من تشر می‌زد كه چرا حالا كه آقای رحیمی به این خوبی كار می‌كند می‌خواهی مزاحم او بشوی. یعنی آقای توكلی با من بحث می‌كرد كه تو چرا نمی‌گذاری آقای رحیمی كارش را بكند. توصیه من هم در آن جلسه این بود كه شما اگر اینقدر تند بروید، زود عرق می‌كنید و گرفتار می‌شوید و از این دست توصیه‌های مدیریتی به ایشان داشتم، ولی در كل این حرف درست است كه بنده در اینكه آقای رحیمی به ریاست دیوان محاسبات برسد نقش داشتم و معتقدم كه در آنجا دوران خوبی را گذراند.»

وی در ادامه می‌گوید: «در آن دوره، دیوان محاسبات در كشور مطرح شد و البته اشكالاتی هم ممكن است به آن دوره وارد باشد. تا قبل از آقای رحیمی، برادران خوبی در دیوان محاسبات حضور داشتند، اما دستگاه‌های اجرایی، جایی را به عنوان دیوان محاسبات به رسمیت نمی‌شناختند و بعد شاید به خاطر همین سختگیری‌های آقای رحیمی به جایی رسید كه الان شاید در دستگاه‌های اجرایی هیچ زمانی نباشد كه بخواهند تصمیمی بگیرند و در‌‌ همان جلسه تذكر ندهند كه آقا مواظب دیوان محاسبات هم باشید. البته آقای رحمانی فضلی هم خیلی خوب و قوی عمل كردند و دیوان محاسبات در دستگاه‌های اجرایی به رسمیت شناخته و احساس شد كه دیوان محاسبات باید قانع شود و اگر كسی بخواهد خلاف قوانین تصمیمی بگیرد باید منتظر پاسخگویی به دیوان محاسبات باشد.»
 
نقطه جالب این گفتگو در اینجاست كه باهنر دوستی خود را با رحیمی دوستی دیرینه می‌خواند و می‌گوید: «من حالا نمی‌خواهم خیلی راجع به خود آقای رحیمی صحبت كنم. دوستی من با ایشان، ‌ دوستی دیرینه‌ای است و این جمله را هم می‌توانم بگویم كه از وقتی، معاون اول در قانون اساسی مطرح شد، ما ضمن احترام كامل به جناب آقای دكتر حبیبی كه خداوند ان‌شاءالله سلامتشان بدارد و عمرشان را طولانی كند و همچنین آقای دكتر عارف و آقای دكتر داوودی كه خوب كار كردند ولی من احساس می‌كنم كه اجرایی‌ترین آن‌ها آقای رحیمی است.»

وی تاكید كرد: «او اجرا را بلد است و كار‌ها را پیگیری و تنظیم می‌‌كند اما در عین حال یك سری انتقادات عمومی هم به دولت داریم كه در بعضی جاهای آن هم آقای رحیمی شریك است. البته این بحث جداگانه‌ای است!»

به نظر می‌رسد آقای باهنر به‌‌ همان مصلحت اندیشی‌های خاصی را كه در مجلس هفتم بروز می‌داد و گمان می‌رفت در مجلس هشتم آن‌ها را كنار گذاشته است دوباره رجعت كرده است. چرا كه در شرایط كنونی دفاع از رحیمی با هیچ منطق اصولگرایانه‌ای قابل تحلیل نیست. مگر آنكه سیب سیاست چرخشی خاص كرده باشد...تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.