سيدعزت‌الله ضرغامی شورای پزشکی صداوسیما را ملزم کرد با تولید برنامه‌های متنوع در گونه‌های جذاب به نیاز گسترده مخاطبان رسانه ملی در حوزه بهداشت و سلامت پاسخ دهند و در مورد اقدامات سوداگرانه شبکه‌های بیگانه در این حوزه روشنگری كنند.

به گزارش فارس، رییس سازمان صداوسیما در مراسم تجليل از پزشكان رسانه ملي در روز پزشك که صبح امروز -6 شهريورماه- با حضور رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و معاون امور مجلس وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، با اعلام خبر راه اندازی رشته تخصصی رسانه و سلامت در دانشکده صدا و سیما گفت: مسئولیت پزشکان و کارشناسان صدا و سیما در ایجاد جامعه سالم را گسترده و خطیر خواند و نظارت عالمانه و متعهدانه بر برنامه‌های سلامت محور رسانه ملی تأکید کرد.

رییس رسانه ملی با اشاره به اینکه بهداشت و سلامت جامعه برای مردم و مسئولین از اهمیت ویژه‌ای برخودار است، افزود: بحث‌های تخصصی پزشکی در رسانه کار پیچیده ای است و نظراتی که در این جایگاه برای مخاطبان انبوه رسانه ارائه می‌شود با تصمیم برای یک شخص یا جمع محدود تفاوت دارد.

ضرغامی شورای پزشکی صدا و سیما را ملزم کرد با تولید برنامه‌های متنوع در گونه‌های جذاب  به نیاز گسترده مخاطبان رسانه ملی در حوزه بهداشت و سلامت پاسخ دهند و در مورد اقدامات سوداگرانه شبکه‌های بیگانه در این حوزه روشنگری نمایند.

*اعلام آمادگی همكاري کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در راه اندازی شبکه سلامت سیما

رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت مجلس شورای اسلامی در مراسم قدردانی از پزشکان رسانه ملی با ابراز رضایت از برنامه‌های سلامت محور صداوسیما گفت: دفاع از حقوق مردم یکی از وظایف اصلی رسانه ملی است و باید به عنوان دانشگاه عمومی از همه توان برای اطلاع رسانی به مردم استفاده کرد.

شهریاری افزود: رسانه ملی نقش مهمی در تغییر باورهای غلت بهداشتی مردم و آشنایی آنان با حقوق خود دارد و این امر از طریق ساخت برنامه‌های رادیو و تلویزیون نیز و فعالیت رادیو سلام در حال پیگیری است.

وی افزود: افزایش ساعت کار رادیو سلامت و سراسری شدن آن و بررسی تبلیغ مواد غذایی مضر از جمله خواست های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از رسانه ملی است.
شهریاری در ادامه با اشاره به اهمیت راه اندازی شبکه سلامت سیما در بهداشت و سلامت جامعه از آمادگی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی برای همکاری با صدا و سیما در راه اندازی این شبکه خبر داد.
 
*قدردانی وزارت بهداشت از اقدامات موثر رسانه ملی در حوزه بهداشت و سلامت جامعه

معاون امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم در این مراسم گفت: نقش رسانه ملی در حوزه پیشگیری، از وزارت بهداشت هم پر رنگ‌تر است.

محسنی‌پور در مراسم تقدیر از پزشکان صدا و سیما افزود: امیدوارم با بسترسازی و حمایت رسانه ملی موضوع پزشک خانواده که یکی از فعالیت‌های زیربنایی و ارزشمند در بحث بهداشت و سلامت جامعه است در کشور نهادینه شود.

وی در پایان از اقدامات موثر رسانه ملی در حوزه بهداشت و سلامت جامعه تقدیر کرد.

تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.