گل: سياوش دور مي زند

سياوش اكبرپور بازيكن فصل گذشته استقلال جز اولين  نفراتي بود كه از اين تيم جداشدو هردو طرف تمايلي براي همكاري در فصل آينده نداشتند . اولين گزينه سياوش براي مذاكره استيل آذين بود و حتي او با مديران اين باشگاه به توافق هم رسيد اما گويا پيشنهاد جديدي از راه رسيده است كه اكبرپور رابراي ثبت قرارداد با استيل آذين با ترديد مواجه كرده است . امير قلعه نويي نيز خواهان اين بازيكن شده است و از او درخواست كرده تا براي مذاكره با سپاهان به اصفهان سفر كند . اين درخواست سياوش را با ترديد مواجه كرده و او بين استيل آذين و سپاهان دچار ترديد شده است.

سهراب در كوير

سهراب بختياري زاده كاپيتان فصل گذشته صباي قم با پيشنهادي از سوي صمد مرفاوي مواجه شده است تا فصل آينده پيراهن اين تيم را برتن كند . قراراست پس از سفر دوشنبه مرفاوي به كرمان اين پيشنهاد به طور جدي تر دنبال شود و بختياري زاده نيز براي مذاكرات جدي تر راهي كرمان شود .


شهرداري تيم جمع مي كند

تيم شهرداري تبريز كه با اختلاف 10 امتيازي در گروه A صعود خود را به ليگ برتري قطعي كرده است وارد بازار نقل و انتقالات شده است و مديران اين تيم در انتظار پاين بازي هاي ليگ يك نمانده اند تا از ساير تيم هاي ليگ برتري عقب بمانند . آنها كه صعود تيم خود را در ليگ برترقطعي مي دانند وارد بازار شده اند و در حال پيشنهاد به بازيكنان هستند . مديران اين باشگاه مذاكراتي را با ابراهيم ميرزاپور دروازهبان سايپا آغاز كزده اند و همچنين خواهان جذب ميثم بائو نيز هستند . همچنين گفته مي شود مذاكراتي نيز بين مديران اين باشگاه و سيلاس فيتوسا بازيكن برزيلي گسترش فولاد تبريز صورت گرفته است تا در صورت توافق اين سه بازيكن فصل آينده پيراهن شهرداري را بر تن كنند .

سايپا منتظر غلام نژاد

مجيد غلام‌نژاد بازيكن فصل گذشته پاس كه از ناحيه رباط صليبي آسيب ديد، دوران نقاهت را پشت سر گذاشت و اكنون دويدن را آغاز كرده است. او مي‌تواند با شروع ليگ كار خود را در تيم آينده‌اش بدون مشكلي ادامه بدهد.غلام‌نژاد با پايان خدمت مقدس سربازي‌اش قراردادش با باشگاه پاس به پايان رسيد و ديگر تمايلي به ماندن در اين تيم ندارد،‌ او اكنون بازيكن آزاد است و تيم سايپا تمايل دارد بار ديگر اين بازيكن به جمع نارنجي‌پوشان كرجي بازگردد. اما اين بازيكن هنوز تصميمي براي آينده خود نگرفته است و در انتظار پيشنهادات ديگري است.


مديرروستا وقت خواست

اصغر مديرروستا كه با حضورش در پاس همدان مانع سقوط اين تيم به ليگ يك شد . گزينه اصلي اين باشگاه براي نشستن روي نيمكت پاس است . كريم ملاحي مديرعامل اين باشگاه خواهان اين است تا مدير روستا هر چه سريع تر قرارداد خود را با پاس تمديد كند تا وارد بازار نقل و انتقالات شوند .
مديرروستا چند روزي از ملاحي وقت خواسته است تا بتواند جواب نهايي خود را به او بدهد. اما گويا مديروستا مشكلي براي ماندن در پاس نداردد و مي خواهد با تنظيم برنامه اش و ارائه آن به باشگاه قرارداد خود را نيز امضا كند .


استيل آذين دو بازيكن پرسپوليس را مي خواهد

خريدهاي استيل آذين تمامي ندارد و مديران اين تيم فعال ترين باشگاه در بازار هستند . آنها پس از اينكه ستاره استقلال را جذب كردند؛اكنون نگاه شان به ستاره هاي پرسپوليس است و گويا حتي با دو بازيكن اين تيم نيز به توافق رسيده اند كه ظرف روزهاي آينده اين خريد ها رسانه اي خواهد شد . مالك باشگاه استيل آذين اختلاف شديدي با مديران پرسپوليس دارد و در صورت جذب دو بازيكن پرسپوليس جنگ مديريتي دو باشگاه وارد مرحله جديدي خواهد شد . اگر اين دو بازيكن با استيل آذين به توافق برسند تا زمان مديريت كاشاني در پرسپوليس درراهي  براي برگشت به اين باشگاه ندارند .

الهامي دستيار مرفاوي

صمد مرفاوي قصد دارد به همراه خود يك دستيار نيز به كرمان ببرد و ساكت الهامي كه سال‌ها با فيروز كريمي كار كرده است در مس مرفاوي را همراهي خواهد كرد.الهامي در گذشته با مرفاوي نيز كار كرده است و آنها در استقلال با كار يكديگر آشنا شده‌اند. مرفاي و الهامي دوشنبه به كرمان خواهد رفت و دستيار صمد روز دوشنبه قراردادش را با اين تيم امضا مي‌كند.


تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.