عصرایران - نشریه "صبح صادق" ارگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادداشتی به بررسی بیانیه شماره 17 میرحسین موسوی و واکنش های راجع به آن پرداخت و نوشت که مخملباف و سازگارا به استخدام سازمان جاسویس آمریکا - سیا - درآمده اند.

صبح صادق نوشت:صدور آخرين بيانيه موسوي كه بعد از حضور ميليوني ملت در راهپيمايي »برائت از منافقين» برگزار شد، هرچند با تكرار ادعاها و حمايت از اغتشاشگران همراه بود ولي در فرازهاي پاياني آن عبارات دوپهلويي آمده بود كه امكان برداشتهايي متفاوت را براي مخاطب باز مي گذاشت.
موسوي كه در بيانيه هاي پيشين خود همواره از پذيرش انتخاب 24 ميليوني ملت سر باز مي زد، اين بار در عباراتي تلويحا دولت دهم را به رسميت شناخت. همين فراز بود كه برخي را ذوق زده كرد تا بلافاصله از حركت همگرايانه موسوي براي آشتي با نظام سخن بگويند.

نشریه سپاه افزود: از سويي ديگر ضدانقلاب كه اين روزها تمام قد در پس شخصيت موسوي مخفي شده است، دستپاچه به ميان آمد تا نگذارد اين تفسير از عبارات موسوي در ذهن هواداران سبزپوس خود جا باز كند، لذا بلافاصله با صدور بيانيه ها و تدوين مقالات و يادداشتها به نفي اين تفسير پرداخت. به عنوان نمونه سازگارا و مخملباف زوج جديد VOA كه به استخدام سيا در آمده اند، با صدور اطلاعيه اي اعلام داشتند: «مهندس موسوي بر پس گرفتن راي مردم مصراست ودولت احمدي نژاد را كماكان غير مشروع مي داند.» و «آن چه دراين اطلاعيه مطرح شده به عنوان كف مطالبات مردم است.»
ارگان مطبوعاتی سپاه ادامه داد: اما در سطحي كلان تر بيانيه مشتركي توسط عناصر فراري و معلوم الحالي چون بازرگان، سروش، گنجي، كديور و مهاجراني انتشار يافت كه به خوبي اهداف پشت پرده و پنهان سران داخلي و خارجي فتنه سبز را بر ملا مي ساخت. نويسندگان بيانيه ضمن اشاره به بيانيه موسوي مي نويسند: «بخشي از اين خواسته ها را آقاي مير حسين موسوي در بيانيه ي هفدهم خود آورده است كه با توجه به تنگناهاي سياسي داخل كشور جنبه ي حداقلي دارد.»

این نشریه افزود: بيانيه نويسان در ادامه موارد ده گانه اي را به عنوان مطالبات فتنه سبز از نظام اسلامي مطرح مي كنند كه در صدر آن نامشروع اعلام كردن دولت منتخب ملت است. در اين بند آمده: «استعفاي آقاي محمود احمدي نژاد و برگزاري مجدد انتخابات رياست جمهوري تحت نظارت نهادهاي بي طرف».

به نوشته "صبح صادق" ، مخالفت با اصول برجسته و اساسي قانون اساسي، بخش ديگري از خواسته هاي اين ساختارشكنان است كه حيات سياسي و تامين منافع خود را در تغيير قانون اساسي كشور مي بينند.

اين بيانيه توسط كساني نوشته شده كه اغلب آنها ياران و همراهان كليدي جريان دوم خرداد در سالهاي پيش بودند و در مجموعه ضدانقلاب، نزديكترين گروه شناخته مي شوند. توجه به اين نكته ضروري است كه وقتي نزديكترين گروه ضدانقلاب به موسوي چنين خواسته هاي ساختارشكنانه و مخالف قانون اساسي را دنبال مي كنند، وضع ديگر حاميان امروز موسوي در ميان سلطنت طلبان و منافقين و ... معلوم است!

این هفته نامه افزود: در مورد نوشتن چنين بيانيه دو پهلويي از سوي موسوي بايد گفت كه بنظر مي رسد موسوي بر سر راه دو راهي قرار گرفته است. از سويي امروز هواداراني در گرد وي باقي مانده اند، كه اغلب اعتقادي به نظام اسلامي و قانون اساسي نداشته و خواستار تداوم رفتار ساختارشكنانه موسوي و اعلام نظر صريح در اين زمينه مي باشند. حركت در اين مسير، پايان سياه رويارويي در برابر نظام اسلامي را به همراه دارد، كه تجربيات تاريخي سه دهه اخير تاريخ انقلاب، چراغ اميدي را براي موسوي روشن نمي كند.
و از ديگر سو حركت به سمت همگرايي و نزديك شدن به نظام اسلامي، موجب جدايي حاميان ضدانقلاب موسوي از وي خواهد بود و در چنين شرايطي است كه پروژه عبور از موسوي به سرعت كليد خواهد خورد.

"صبح صادق" در پایان نوشت: شعارهاي فرياد زده شده در راهپيمايي برائت از منافقين اين پيام را براي سران فتنه به همراه داشت كه ديگر زمان انتخاب سر رسيده و كاسه صبر ملت لبريز گشته و زمان تداوم حركت منافقانه و دوپهلو سرآمده است و آنها بايد انتخاب كنند؛ يا جدايي از اردوگاه منافقين و بازگشت به مجموعه انقلاب و يا فرار به سوي اردوگاه ضدانقلاب و ايستادن در برابر ملت و گذشته خويش. انتخابي كه از سعادت تا شقاوت ميان آن فاصله است.تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.