فارس_محمد دهقان نماينده مردم طرقبه و چناران و عضو هيئت رئيسه مجلس در خصوص نامه استعفاي روح‌الله حسينيان، اظهار داشت: حضور آقاي حسينيان در مجلس مفيد است و ما طبيعتا دوست نداريم همكار خود را از دست بدهيم لذا طبيعي است كه با استعفاي وي مخالفت مي‌كنيم.

وي افزود: استعفا حق نمايندگان است و وي مي‌تواند دلايل خود را در مجلس بيان كند و در ادامه اين استعفا به راي گذاشته خواهد شد.

عضو هيئت رئيسه مجلس با بيان اينكه اگر آقاي حسينيان بر اين استعفا اصرار داشته باشند و نمايندگان هم دلايل ايشان را قانع‌كننده بدانند شايد به اين استعفا راي مثبت دهند، گفت: در عين حال كه همه ما نمايندگان تمايل نداريم كه همكار خوبي مانند حسينيان را از دست دهيم و از وي تقاضا داريم كه از اين استعفا انصراف دهند.

نماينده طرقبه در مجلس با اشاره به متن نامه حسينيان مبني بر اينكه من خود را موجودي شكسته خورده و سرخورده مي‌بينم وقتي مي‌بنيم رياست كميته دفاع مجلس يكي از فتنه‌گراني است كه از بانيان اتهام تقلب در انتخابات بوده است، گفت: منظور وي كميته دفاع از فلسطين است كه مسئوليت آن را آقاي محتشمي بر عهده دارد.

وي افزود: با توجه به مسائل اتفاق افتاده و مواضع محتشمي در انتخابات و بعد از انتخابات بايد در اين زمينه فكر اساسي شود.

دهقان افزود: با توجه به اتفاقات افتاده اگر محتشمي كنار برود، اشكالي پيش نمي‌آيد چرا كه وي مواضعي در انتخابات داشته كه براي نظام قابل قبول نيست.

عضو هيئت رئيسه مجلس يادآور شد: اگر اعتراض حسينيان به محتشمي باشد بايد ديد كه لاريجاني رئيس مجلس در اين زمينه چه تصميمي مي‌گيرد. بين آقاي محتشمي و حسينيان قطعا بايد حسينيان انتخاب شود.

نماينده طرقبه در مجلس با اشاره به قسمت ديگري از متن نامه حسينيان گفت: احتمالا حسينيان در بخشي از نامه خود به مشايي كه مسئوليت دفتر رئيس جمهوري را بر عهده دارد، اشاره داشته چرا كه وي مطالبي را بيان كرده كه خلاف مصالح نظام و اسلام است.

عضو كميسيون قضايي مجلس تاكيد كرد: مواضع مشايي منطبق بر مواضع اسلام نيست و وي مواضعي انحرافي را از خود نشان داده و اقداماتي كرده كه در شأن دفتر رياست جمهوري نيست.
وي با اشاره به ديدار مشايي با يكي از هنرمندان زن و عكس‌هاي پخش شده از وي گفت: اين موضوع به صلاح كشور و رئيس جمهور نيست.

دهقان خاطرنشان كرد: حسينيان بايد در اين زمينه به دستگاه‌هاي اجرايي كشور اعتراض كند تا اگر هم خلافي موجود است، اصلاح شود.

وي با تأكيد بر اينكه اعتقادي به استعفا ندارم، تصريح كرد: وقتي فردي به مجلس مي‌آيد و نمايندگي ملت را برعهده مي‌گيرد بايد از مسير سنگلاخي‌ عبور كند و با تحمل و درايت و مقاومت كار را جلو ببرد و با مشكلات برخورد كند.

تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.