ایرنا: حجت الاسلام مجتبي ذوالنور که روز دوشنبه در اجتماع تجمع کنندگان ميدان فلسطين تهران به عنوان تجمع فداييان امام و انقلاب سخن مي‌گفت، تاکيد کرد: امام (ره) مسير ما را مشخص کردند و ما هيچ چيز در اين مسير کم نداريم.

وي افزود: حضرت امام گفتند ملاک حال فعلي افراد است، بسياري از کساني که در زمان حيات امام زير پرده نفاق نمي‌توانستند عليه خط امام حرکت کنند امروز در برابر تفکر، انديشه و آرمان امام ايستاده‌اند.

ذوالنور تصريح کرد: امام فرمودند که اگر مسوولان به وظيفه خود عمل نکردند اين وظيفه از مردم صلب نمي‌شود و من امروز از جانب مردم از دستگاه‌هاي قانوني مي‌خواهم که به وظيفه انقلابي خود و در شان مردم و متناسب با راي قاطبه ملت با حوادث اخير برخورد کنند.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران گفت: اگر چنين نشود، مردم به حول و قوه الهي با خشم اسلامي و انقلابي ، تفاله‌ها و ايادي استکبار را بر سر جاي خود مي‌نشانند.

ذوالنور با اشاره به بيانات روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامي و اين که مردم را به آرامش دعوت کردند خاطر نشان کرد: وقتي رهبري مردم را دعوت به آرامش مي‌کنند مردم اين گونه در تجمعات و راهپيمايي‌هاي خود تبعيت مي‌کنند واي به روزي که ايشان اشاره کنند.

وي به سران فتنه گوشزد کرد که شما در زير پرده نفاق و ادعاي نسبت با خط امام ولايت فقيه را در زبان و بيان خود زير سوال برديد، با روز قدس آن معامله را کرديد و بستري را فراهم کرديد که پسوند اسلامي از جمهوري اسلامي حذف شود.

قلاده سگ های زنجیری را باز کردید

وي تصريح کرد: آشوبگران و کساني که چنين شعارهايي سر مي‌دهند و اهانت مي‌کنند در بستر نفاق شما جان گرفته‌اند، سگ‌هاي زنجيري که مهار شده بودند شما قلاده‌هايشان را باز کرديد و به جان مردم انداختيد.

وي با بيان اين که شعارهايي که آشوبگران در مراسم‌ مختلف سرداده‌اند و مي‌دهند ربطي به انتخابات ندارد در عين حال تاکيد کرد: دستگاه‌هاي قانوني حق ندارند با اهانت کنندگان و آشوبگران با مسامحه برخورد کنند.

ذوالنور افزود: کساني که به ارزش‌ها، آرمان‌ها و مقدسات ملت جسارت و اهانت مي‌کنند در مرتبه
دوم برخورد هستند. مقدمه برخورد با سران آشوب بايد فراهم شود.

پرده نفاق در طوفان حوادث کنار مي‌رود

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي شرايط امروز کشور را به شرايط زمان امام علي (ع) تشبيه کرد و گفت: پرده نفاق در طوفان حوادث کنار مي‌رود و گريم‌ها از چهره کريه افراد کنار زده مي‌شود.

حجت الاسلام مجتبي ذوالنور در ادامه سخنانش در اجتماع تجمع کنندگان در ميدان فلسطين تهران گفت: من به سران فتنه مي‌گويم که شما با پنهان شدن پشت سر شعار خط امام بودن از احساسات مقدس مردم سوء استفاده کرديد.

وي به ديدار چند تن از خواص با يکي از نامزدهاي ناکام در انتخابات رياست جمهوري دهم در نيمه دوم شهريور ماه اشاره کرد و گفت: اين خواص در اين ديدار به نامزد مورد نظر گفتند که بيانيه‌ها را قطع کن، چند کلمه آرام صحبت کن ما هم واسطه مي‌شويم تا بحران تمام شود.

ذوالنور گفت: اما آن نامزد ناکام در انتخابات با تکبر و تفرعن پاسخ مي‌دهد که چند ماه گذشته است، چند روز هم صبر کنيد همه چيز در مهرماه مشخص مي‌شود.

وي گفت: آن فرد که دچار توهم شده بود تصور مي‌کرد با بازگشايي مدارس و دانشگاه‌ها انقلاب سقوط مي‌کند و همه چيز را به دست مي‌گيرند.

ذوالنور افزود: آنان همه امکانات موجود را به کار گرفتند اما نتوانستند 500 نفر از دانشجويان ما را جمع کنند و مردم هم به خوبي فهميدند که از احساسات مقدس آنان سوء استفاده شده و وقتي دريافتند دم سران آشوب به دم استکبار جهاني گره خورده است راه خود را با آنان جدا کردند.

موسسه تنظیم آثار امام از لیبرال ها حمایت می کند

وي با بيان اين که موسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني (ره) جايگاه تجمع منافقان امروز است، گفت: چرا کساني که در اين موسسه هستند در اين عرصه از سران آشوب حمايت مي‌کنند؟

وي گفت: وقتي شوراي نگهبان صلاحيت ليبرال‌ها را رد مي‌کند موسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني در پشتيباني از ليبرال‌ها روکردن نامه امام به محتشمي پور وزير کشور وقت را انکار مي‌کنند و وقتي در مقابل فشار عمومي قرار مي‌گيرد ناچار به پذيرش مي‌شود.

ذوالنور افزود: سران فتنه از کشورها و دولت‌هايي حمايت و پشتيباني مي‌کنند که امام سنگ قبر آنان را گذاشت و بايد به آنها گفت: بيش از بي کفايتي خود را نشان ندهيد.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران تصريح کرد: شما در مسيري حرکت مي‌کنيد که مردم احساس نگراني دارند، کساني که امين نيستند جريان منحط و منحرفي را شکل دادند که نتيجه آن هجوم به آثار و انديشه‌هاي امام شده است.

وي گفت: مردم نگران تحريف و تخريب آثار امام هستند. وي درخشانترين آرمان امام را روز قدس اعلام کرد و گفت: حاميان شما در اين روز در جمع روزه داران با بطري‌هاي آب معدني به نفع آمريکا و اسرائيل شعار دادند. اگر امام روز قدس در جمع ما بود چه صحبتي مي‌کرد؟ آيا به شما آفرين مي‌گفت؟ و يا مي‌فرمود بشکند دستاني که به نفع اسرائيل پلاکارد حمل کردند.

ذوالنور با بيان اين که سران فتنه خود را به امام مي‌چسبانند گفت: با چسبيدن به امام کسي بيمه نمي‌شود. وي گفت: امام در آرمان، راه و انديشه امام تجلي دارد و استکبار ستيزي محتواي اصلي روز قدس است.

ذوالنور گفت: مرد خاکستري پرده نشين شما چند روز قبل سخنراني کرد و گفت: من قبل از انقلاب هم اصل ولايت فقيه را قبول نداشتم چه رسد به مطلقه آن، اما ابهت و صلابت امام اجازه طرح اين موضوع را نمي‌داد.

علیرضا بهشتی ستاد قاچاق آدم تشکیل داده است

وي با اشاره به ديدار چند طلبه بسيجي با مصطفي تاج زاده، معاون سياسي وزير کشور دولت اصلاحات اظهار داشت: آن چند طلبه بسيجي يک جمله از امام را نزد وي بردند که امام در اين جمله مي‌فرمايد اگر ما لم بزن‌هاي مزدور را مي‌شکستيم و چوبه دار برپا مي‌کرديم اين گونه به اعتقادات و باورهاي ما حمله نمي‌کردند. اما چه کنيم که از رافت اسلامي نظام سوء استفاده مي‌کنند.

ذوالنور ادامه داد: تاج زاده ابتدا اصل فرمايش امام را نمي‌پذيرد، آن چند طلبه نوشته امام را به او مي‌دهند و تاج زاده سپس مي‌گويد عجب نمي‌دانستم امام اين قدر مستبد و مستکبر است.

ذوالنور در ادامه سخنانش گفت: چرا برخي بستگان امام در اين جريان هضم مي‌شوند.

وي ادامه داد: عليرضا بهشتي که ستاد قاچاق آدم تشکيل داده است و شهداي جنبش سبز اموي را به دروغ فهرست مي‌کنند که يکي پس از ديگري دوباره زنده مي‌شوند در اين ستاد اين آدم‌ها را به خارج کشور فراري مي‌دهد تا آبروي نماينده جنبش سبز حفظ شود اما وقتي با وثيقه آزاد مي‌شود برخي منصوبين به امام براي ديدن او چنان برنامه‌ريزي مي‌کنند که اذان صبح در منزل او باشند.

ذوالنور گفت: ما از آنها مي‌خواهيم يا با مسير امام يکي شويد يا راه خود را از امام جدا کنيد.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران گفت: سران فتنه چگونه مي‌خواهند کساني را که شعارهاي اصلي و اصيل انقلاب اسلامي و ملت در روز قدس، 13 آبان و 16 آذر را تغيير دادند چهره آنها را تطهير کنند و بگويند آنان عکس امام را پاره نمي‌کنند.

ذوالنور گفت: کساني که انديشه و تفکر امام را زير پا گذاشتند از پاره کردن عکس امام نيز ابايي ندارند و اين افراد هستند که بايد از آنان تبري بجويند نه اين که نظام را متهم کنند.

وي گفت: کساني که امروز براي نابودي انقلاب به هر دري مي‌زنند تا در قدرت باشند دل به ماهواره‌ها مي‌بندند و آيا زمان آن فرا نرسيده است که فکر کنند نماز جمعه تهران که همواره مورد هجوم استکبار بود چه شد؟ رسانه‌هاي بيگانه و شبکه‌هاي ماهواره‌اي آموزش نماز جمعه گذاشته‌اند و آيا امام جمعه محترم نديد که برخي با ناخن لاک زده که در عمر خود وضو نگرفته‌اند به نماز جمعه آمده‌اند، با کفش در صوف نمازگزاران حضور يافتند و زماني که امام جمعه نماز مي‌خواند عليه انقلاب شعار مي‌دادند. اين افراد با طناب پوسيده چه کساني وارد چاه مي‌شوند.

وي گفت: به مردم و انقلاب برگرديد، فريب اطرافيان خود را نخوريد و از فساد اطرافيان خود دفاع و حمايت نکنيد.

فرزندان متخلف خود را فراری ندهید

ذوالنور ادامه داد: فرزندان متخلف خود را از کشور فراري ندهيد، به جاي فرار از چنگ قانون به دامن نظام و آغوش مردم برگرديد.

وي با يادآوري مقاطعي از تاريخ انقلاب اسلامي گفت: کساني که مقابل آرمان‌هاي امام ايستاده‌اند با فضاحت از مملکت فرار کردند، حتي کسي که به قائم مقام رهبري رسيد با خشم امام که خشم مردم و اشاره امام که اشاره مردم بود به زباله‌دان تاريخ فرستاده شد. حال افتخار شما اين است که آنها را از زباله‌دان تاريخ بيرون آوريد، زنده کنيد و مقابل امام و مردم و رهبري قرار دهيد.

ذوالنور که با شعارهاي تجمع کنندگان حمايت مي‌شد در عين حال تاکيد کرد: رهبري انقلاب تنها نيستند و در حالي که ايشان مردم را به آرامش دعوت کرده‌اند و سخنان جامع و کامل رهبري حجت را براي سران آشوب و دوستداران نظام و انقلاب تمام کرد ديروز و امروز سيل خروشان امت حزب الله براي تبعيت از رهبري جاري است.

وي گفت: واي به روزي که رهبري اجازه دهند و اشاره کنند در اين صورت ملت انقلابي طومار سياه شما را خواهند پيچيد.

کساني که در زمان حيات امام مدعي خط امام بودند پس از رحلت ايشان عقده گشايي کردند

جانشين ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با تشبيه شرايط امروز کشور به شرايط زمان امام علي (ع) و تبيين خط نفاق گفت: کساني که در زمان حيات امام زير پرده نفاق تظاهر به خط امام بودن مي‌کردند پس از رحلت ايشان عقده گشايي کردند.

حجت الاسلام مجتبي ذوالنور در ادامه سخنانش در اجتماع تجمع کنندگان در ميدان فلسطين تهران گفت: در دوران 8 سال سياه حاکميت اصلاحات که باطن افسادات بود همه تريبون‌ها
و مطبوعات زنجيره‌اي و ساير امکانات خود را به ميدان آوردند و انديشه‌ها و آرمان‌هاي حضرت امام و ارزش‌هاي انقلاب و اسلام را مورد هجوم قرار دادند.

ذوالنور گفت: آنان روحيه و تفکر شهيد و شهادت را خشونت اعلام و نقص قرآن را در جرايد خود منتشر کردند، مباني ديني انقلاب را تهديد کردند، قصاص و حکم الله در نسخ‌هاي قبل از دستور مجلس ششم خشونت توصيف شد و با هر مباني و تفکر امام مقابله و در عين حال به خط امام تظاهر کردند.

ذوالنور با اشاره به در پيش بودن ماه محرم و صفر گفت: درباره محرم دو ديدگاه است يکي اين که حسين يک حسين و يزيد يک يزيد است اما در ديدگاه ديگر کربلا قانون است. در دورترين کشورها و نقاط دنيا نيز اگر شرايط فراهم شود عاشورا فراهم مي‌شود.

ذوالنور گفت: امام حسين(ع) نفرمود من با يزيد بيعت نمي‌کنم بلکه فرمود کسي مثل من با فردي مثل يزيد بيعت نمي‌کند.

وي گفت: در تاريخ يزيدهاي متعدد روي کار آمدند و عمرسعدها و البته حسين‌هاي فراوان در تاريخ تکرار مي‌شود.

وي گفت: اگر بخواهيم شرايط امروز کشور را به مقطعي از تاريخ اسلامي تشبيه کنيم آن شرايط دوران امام علي (ع) است.

وي ادامه داد: اگر کساني در زمان پيامبر در مقابل ايشان قد علم مي‌کردند مهر
کفر و شرک بر آنان مي‌خورد اما در دوران امام علي (ع) شرايط متفاوت بود. در زمان پيامبر پرچم و خيمه‌اي نداشتند که به آن پناه ببرند و از آن سوء استفاده کنند، هر چه بود شرک يا کفر بود، يا توحيد و جبهه پيامبر.

ذوالنور افزود: اما در زمان امام علي(ع) کساني که از ابتدا علي را قبول نداشتند و کينه پيغمبر را با خود همراه داشتند عقده‌هايشان را بر سر علي خالي کردند و البته به خيمه و نام پيامبر پناه مي‌بردند تا علي را منکوب و او را خانه نشين کنند.

ذوالنور گفت: کساني که مقابل علي ايستادند تابلوي شرک و کفر حمل نمي‌کردند، صفاتي از پيامبر نظير طلحت الخير يا صيف الاسلام به آنها رسيده بود، وقتي علي در جنگ خوارج نهروان پيشاني‌ها را مي‌شکافت کينه‌هاي قطور از سجده بر پيشاني‌ها نمايان مي‌شد و اگر شمشيري بر گردني فرود مي‌آمد و نخ پاره مي‌شد قرآن به زمين سقوط مي‌کرد.

وي گفت: در اين شرايط است که افراد سست مي‌شوند و منافقان و کفار و ملحدين زير پوشش پيامبر براي جنگ با علي ظاهر مي‌شوند.

ذوالنور گفت: اگر کساني در مقابل امام راحل مي‌ايستادند حتي در حد مرجعيت هم که بودند به عنوان آخوند درباري و عامل ساواک شناخته مي‌شدند، اما امروز کساني که با امام نبودند و با آدرس عوضي آمدند براي اغراض شيطاني و نفساني و رسيدن به مطامع دنيايي به امام چسبيده‌اند و امروز که امام نيست در مقابل انديشه و تفکر او ايستاده‌اند.

وي گفت: گاهي انقلابي گذشته را مطرح مي‌کنند اما آرمان امام روشن است، ملاک براي ما حال فعلي افراد است، تمسک به امام و نام امام کافي نيست که چهره‌هاي کريه پشت آن پنهان شود.

وي گفت: آيا مي‌توان در 8 سال از دوران اصلاحات يک مصداق از آرمان و اهداف امام را نام ببريد که در مطبوعات و تريبون‌ها به آن پرداخته شود.

وي گفت: سران خود فروخته آشوب‌هاي اخير از احساسات و باورهاي عميق مردم سوء استفاده و در صفوف آنان شکاف ايجاد کرده‌اند، براي استکبار جهاني و بوق‌هاي تبليغاتي آنها خوراک تهيه و توليد کردند اما پرده نفاق کنار مي‌رود و چهره‌هاي کريه از پشت گريم‌ها و تظاهر به مردم گرايي و خط امام نمايان مي‌شود.

دشمن هنوز روياي سقوط نظام اسلامي را در سر دارد

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اين که انقلاب امام و ملت ايران تمامي معادلات استکبار جهاني را بر هم زده است، گفت:‌ دشمنان انقلاب و نظام اسلامي هنوز روياي سقوط اين نظام مردمي و اسلامي را در سر دارند.

حجت الاسلام مجتبي ذوالنور در ادامه سخنانش در اجتماع تجمع کنندگان در ميدان فلسطين تهران که در اعتراض به اهانت به امام راحل و همچنين تجديد بيعت با رهبر معظم انقلاب اسلامي در اين ميدان تجمع کرده بودند، گفت که استکبار جهاني تمامي توان خود را به کار گرفته است تا به خيال باطل خود پايه هاي نظام جمهوري اسلامي را از درون متزلزل کند.

وي با اشاره به اهميت رهبري انقلاب اسلامي ايران از سوي امام راحل و بنيان گذشتن نظام جمهوري اسلامي گفت:‌ در آن دوران حکومت و نظام سياسي که به صورت مستقل معني و مفهوم داشته باشد، وجود نداشت.

ذوالنور اظهار داشت:‌ در شرايطي که تمامي حکومت ها مي بايست زير پرچم يکي از دو قطب شرق و غرب يعني امپرياليسم و کاپيتاليسم يا سوسياليستي و کمونيستي قرار گيرند امام توانست مردم را به صحنه بکشاند، نظام دوقطبي موجود در دنيا را برهم زند و نظام اسلامي و مردمي جمهوري اسلامي را تاسيس کند.

وي خاطرنشان کرد:‌ در اين شرايط بود که تمامي دشمنان غرب و شرق که شايد در جنگ ها مقابل هم قرار مي گرفتند يک نقطه مشترک يافتند و آن دشمني و خصومت با انقلاب اسلامي و نظام نوپاي جمهوري اسلامي بود.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت:‌ آنان با حضور مردم و جمعيت هاي پريشان يا منسجم مشکل ندارند، آنها با شعور و خواسته مردم که با اهداف نظام هاي لائيک و سکولار و دين ستيز در تضاد است، مخالف هستند.

وي گفت:‌ دشمنان تصور کردند پس از رحلت امام مي توانند به اهداف شوم دست يابند اما غافل از اين که امام جوان تري که از نظر علم، حلم، تفکر و انديشه، شجاعت و شهامت و اصولگرايي تصوير مجسم امام است، پرچم خونين انقلاب را بر دوش گرفته است.

وي تحريم اقتصادي، بايکوت سياسي، تحريک گروه هاي ملحد و تروريست که منجر به شهادت 16 هزار شهيد ترور شد و تحميل جنگ ناخواسته و نابرابر را از اقدامات دشمنان در مقابله با انقلاب و نظام اسلامي برشمرد و گفت:‌ آنان اکنون به اين واقعيت تلخ اعتراف مي کنند که تمامي مشکلات آنها در منطقه با نظر و همکاري ايران برطرف مي شود.


تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.