مهر: برای نخستین بار پرچم رژیم صهیونیستی در شهر ابوظبی پایتخت امارات به اهتزاز در آمد که حاکی از رویکرد سازشکارانه در برابر این رژیم است.   به بهانه حضور هیئتی از رژیم صهیونیستی در یک کنفرانس بین المللی در ابوظبی، پرچم این رژیم برای نخستین بار در خلیج فارس به اهتزاز درآمد.

در حالی که امارات متحده عربی هیچ رابطه سیاسی با صهیونیستها ندارد، اما این رژیم از به اهتزاز درآمدن پرچم خود در این کشور بهانه اعزام یک هیئت به کنفرانس بین المللی انرژیهای تجدید پذیر(IRENA) در پایتخت این کشور ابراز خوشحالی کرد.

بنا بر اعلام منابع وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی این نخستین نشست سازمان IRENA در ابوظبی است که پس از انتخاب 130 هیئت از دولتی برای بررسی راههای استفاده از انرژیهای تجدید پذیر برگزار می شود.

در این نشست که بیش از 150 نماینده از 70 کشور جهان حضور دارند، رژیم صهیونیستی نیز با نمایندگانی از وزارت امور خارجه و وزارت تاسیسات زیربنایی شرکت دارد.

در افتتاحیه این نشست وزیر امور خارجه امارات با بیان اینکه کشورش تمام تلاش خود را در راستای اهداف سازمان بین المللی انرژیهای تجدید پذیر به کار خواهد بست خواستار همکاری دیگر اعضای این سازمان در این مسیر شد.

گفتنی است پایه گذاری سازمان IRENA در ژانویه سال 1990 از سوی "هرمان شر" نماینده پارلمان آلمان پیشنهاد شد. وی در سال 1999 به خاطر تلاشهایش در حوزه انرژی های تجدیدپذیر، جایزه Right Livehood (جایزه آلترناتیو نوبل) را به دست آورد.تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.