فارس: وداع تلخ منصوريان در غروبي دلگير در شرايطي پيش آمد كه گويا همه آمده بودند كه پاس ببازد.

هفته دهم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور طي روزهاي سه‌شنبه و چهارشنبه در شهرهاي مختلف كشور برگزار شد كه در همدان تيم فوتبال پاس با قبول شكست در برابر راه آهن به ششمين باخت خود از ابتداي فصل نائل شد.
در خصوص مسائل فني و علت باخت با توجه به نحوه بازي بازيكنان و اختلافات موجود ميان كادر فني، جاي هيچ گونه بحثي باقي نمي‌ماند و از همان ابتدا مشخص بود كه همه آمده‌اند تا منصوريان را حذف كنند.
بازيكنان از همان ابتدا بي‌انگيزه و سرد بازي را آغاز كردند و نيمه نخست هيچ اتفاق خاصي كه از لحاظ فني قابل درج باشد را در بر نداشت، گويا همه منتظر حذف منصوريان بودند؛ اتفاقي كه نه تنها منجر به حذف او از سرمربيگري پاس شد بلكه ممكن است موجب محو هميشگي وي از صحنه مربيگري شود.
در اين ديدار با وجودي كه راه آهن نمايش چندان دلپذيري نداشت و پاسي‌ها مي‌توانستند با اندكي تلاش به يك پيروزي راحت دست پيدا كنند، با يك بازي سرد، بي‌روح و بي‌برنامه، 90 دقيقه وقت تلف شده را پيش روي تماشاگران قرار دادند.
در شرايطي كه انتظار مي‌رفت سبزپوشان از همان دقايق ابتدايي يكسره به دروازه راه آهن بتازند و به گل دست يابند، اثري از روحيه تهاجمي در تيم پاس نبود، گويي همه بسيج شده بودند كه منصوريان را از ميدان به در كنند.
در اين كه منصوريان در ناكامي‌ها و شكست‌ها مقصر بوده، هيچ جاي شكي نيست، اما عوامل مهم‌تري نيز در اين نتايج ضعيف تأثيرگذار بوده‌اند كه شايد در بسياري از موارد، نقش اين عوامل بيشتر از منصوريان بوده است.
در همدان هوادار و فوتبالدوستي نيست كه منكر دخالت‌هاي مخفيانه و نابه‌جاي پورحيدري در امر هدايت تيم باشد.
يار صديق اوليايي در هر سه فصل حضور در پاس به عنوان عنصر جدا نشدني از مديرعامل باشگاه، همواره در امور فني تيم دخالت كرده و به غير از دوران سرمربي‌گري منصوريان در زمان حضور بگوويچ نيز در امور فني تيم دست مي‌برد و بارها با اين كار سر و صداي بگوويچ را درآورده بود.
مسلماً تا زماني كه اين سيستم در پاس همدان پا برجا باشد، هيچ مربي بزرگي هم نمي‌تواند مؤثر باشد چه برسد به منصوريان بي‌تجربه!
اوليايي هم اگر مي‌خواهد كه بيشتر از اين خراب نشود و حداقل وجهه‌اي را نزد هواداران فوتبال در همدان داشته باشد، بهتر است دست يار ديرينش را بگيرد و با نخستين سرويس به سمت پايتخت حركت كند و يا قيد اين يار پر دردسر را زده، با وي وداع كرده و تركيبي جديد را به وجود بياورد.
يك بار به اوليايي در حضور علي خلف، مدير روابط عمومي باشگاه پاس در خصوص انتخاب منصوريان گوشزد كرديم كه اين فرد نمي‌تواند از عهده كار هدايت پاس بر بيايد، اما اوليايي مصرانه از وي به عنوان اصلي‌ترين گزينه هدايت پاس نام برد و نصيحت ما را نپذيرفت.  
اكنون نيز با همان موضع به ايشان اعلام مي‌كنيم كه اگر اوليايي مي‌خواهد در پاس بماند و شرايط تيم را عوض كند بايد بدون در نظر گرفتن روابط و بي‌هيچ ملاحظه‌اي عذر منصور پورحيدري را بخواهد.
در شرايط كنوني، پاس ابتداي فصل و برنامه‌هاي گروهي انجام شده را هدر رفته مي‌بيند و به سبب اشتباه غلط مديرعامل هزينه زيادي از بودجه اين تيم پايمال شده است، بنابراين نبايد پير كهنه كار پاس اشتباه خود را يكبار ديگر تكرار كند و با عذرخواهي از پورحيدري يك مربي جواب پس داده، نامدار و قوي را به همدان بياورد؛ اين تنها راه اوليايي براي فرار از انتقادات و كينه‌هاي به وجود آمده نزد هواداران است.

تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.