همايش سراسري بازرسان بانك ملي با حضور آقايان دامغانيان و حسين زاده اعضاي هيات مديره و تني چند از مسئولان كشوري و لشكري مرتبط با حوزه بازرسي در مركز آموزش و رفاه بابلسر افتتاح شد.

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛ آقاي دامغانيان در اين مراسم دوري از خانواده ، درگيري با عاملان تخلف و احتمال تهديد شدن توسط آن ها را از جمله مشكلات خاص بازرسان عنوان و همكاري بازرسان را در وصول به موقع مطالبات معوق بسيار سودمند توصيف كرد. وي با اشاره به زمان باقي مانده تا پايان سال، لزوم تلاش و پيگيري تمامي همكاران به خصوص بازرسان را در جهت اصلاح صورت هاي مالي و افزايش سودآوري بانك متذكر شد. در ادامه اين همايش پيام مدير عامل بانك خطاب به بازرسان سراسر كشور در هفت بند توسط آقاي دامغانيان قرائت و ابعاد كاربردي آن بررسي شد.

آقاي حسين زاده ديگر عضو هيات مديره در ادامه آمار ارائه شده توسط آقاي سيف رئيس اداره كل بازرسي را مقدمه اي در جهت پيشبرد اهداف اين اداره و استفاده از آن در راستاي برطرف كردن نقطه ضعف ها و پيشگيري از تخلفات عنوان كرد. وي در ادامه با اشاره به اين جمله كه «املاي نانوشته، اشتباه ندارد» از بازرسان بانك خواست كه ميزان ريسك پذيري افراد را در رتبه بندي شعب و انتصابات لحاظ كنند.

در پايان مراسم افتتاحيه همايش، آقايان كرمي، نعيمي لاله، چهرودي، كامكار صالحي، خجسته، شفيعي و اسماعيلي به عنوان مديران ادارات كل اطلاعات اعتباري، روابط عمومي، انفورماتيك، آموزش، سازمان و روشها، تسهيلات اعتباري و حقوقي و دعاوي بانك به پرسش هاي بازرسان در مورد مسائل مختلف پاسخ دادند. مسائل حقوقي چك هاي حساب جاري، بخشنامه هاي مضاعف، تعداد تسهيلات اعطايي خرد، مسائل سيستم سيبا، خودپردازها، طرح تحول، چك هاي تاييد شده، مسدودي حساب و . . . از جمله مسائلي بود كه مطرح گرديد.

گفتني است آقايان عبادي مهر سربازرس اداره نظارت بر بانك ها و ناظر بانك ملي، سرهنگ اميدي معاون مبارزه با جرايم خاص و رايانه اي پليس آگاهي ناجا، آزادخواه سرپرست هيات امور بازرسي بانك هاي سازمان بازرسي كل كشور، پسنديده بازپرس دادسراي امور اقتصادي و دكتر افروز رئيس سازمان روانشناسي در اين همايش سه روزه ديدگاه هاي خود را ارائه نمودند.تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.