فارس: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: باید مراقب باشیم چون عده‌ای می‌خواهند جای متن و حاشیه را در اتفاقات اخیر تغییر دهند.
غلامعلی حدادعادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه یک گردهمایی دانشجویی در پاسخ به سوال یکی دانشجویان در خصوص حوادث بعد از انتخابات اظهار داشت: آن اتفاقی که در کهریزک رخ داد یا بر اثر بی توجهی و اشتباه بود و یا حتی ممکن است در آن غرض‌وزری و برنامه از پیش تعیین شده موثر بوده باشد که باید در جای خود به آن رسیدگی شود و عاملان آن مجازات شوند، اما نباید اصل این کار گسترده‌ای که انجام شد را فراموش کرد.

وی افزود: اکنون باید مراقب باشیم تا مثلا این ماجرا که 3 نفر در کهریزک مرده‌اند به مساله اصلی تبدیل نشود، چون عده‌ای دوست دارند ماجرا اینگونه دنبال شود، یعنی می‌خواهند جای متن و حاشیه را در این ماجرا عوض کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی دیگر در خصوص شبهاتی که اخیرا از سوی نوری‌زاد در خصوص رهبری مطرح شده است، خاطرنشان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند شرایط کنونی زمان امتحان است، مگر ایشان چه گفته و یا چه خواسته اند؟ رهبری فرمودند که اگر در انتخابات تقلب شده بیایید ثابت کنید، بنده ضامن هستم که رسیدگی کنم که حرفی از این منصفانه‌تر وجود ندارد.

حدادعادل در ادامه تاکید کرد: این انقلاب دشمنانی دارد که از ابتدای انقلاب مشغول برنامه‌ریزی علیه آن هستند، مشابه این اتفاقات اخیر نیز از ابتدای انقلاب سابقه و ریشه دارد، یعنی از همان روز اولی که ایشان به رهبری منصوب شدند عده‌ای از حضرات مترصد فرصتی بودند که به این جایگاه ضربه بزنند که پرونده‌هایشان نیز موجود است، اما مقام معظم رهبری برای اینکه به وحدت نیروها لطمه‌ای نخورد با آنها مدارا کردند.
وی با ابراز تاسف از مواضع نوری‌زاد خاطرنشان کرد: کسی در این زمینه که گروه‌هایی در مخالفت با اصل انقلاب مشغول فعالیت هستند شک ندارد، اما باید توجه داشت که بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری امروز، روز امتحان نخبگان است که اگر مردود شوند سقوط خواهند کرد و در این شرایط باید به خدا پناه برد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به سوالی دیگر در خصوص انتصاب محمدرضا رحیمی به عنوان معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: انتخاب معاون اول از اختیارات رئیس جمهور است.

تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.