براساس قرارداد جدید فدراسیون فوتبال کشورمان با شرکت ایتالیایی " لگا " ، فوتبال ایران در مدت 5 سال قرارداد با این شرکت می تواند تا سقف 4 میلیون و 300 هزار دلار البسه ورزشی استفاده کرده و در صورت موفقیت‌های ملی نیز پاداش‌های ویژه دریافت کند.

مهدی تاج، نایب رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر کمیته تیم‌های ملی فوتبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید خبر نهایی شدن قرارداد این فدراسیون با شرکت ایتالیایی " لگا " گفت: کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال از چند ماه قبل به طور جدی مذاکرات خود را برای جذب اسپانسر تیم‌های ملی آغاز کرد و از 2 ماه پیش با پیگیری مستمر و برگزاری نشست‌های ویژه، در نهایت با شرکت "لگا" به توافق رسید.

وی با بیان اینکه قرارداد بین فدراسیون فوتبال ایران و این شرکت ایتالیایی روز پنجشنبه هفته گذشته به امضا رسیده است، خاطر نشان کرد: براساس این قرارداد شرکت لگا متعهد شده است در طول 5 سال قرارداد با فوتبال ایران، البسه تیم‌های ملی فوتبال کشورمان را تامین کند.

تاج در تکمیل صحبت‌های خود تصریح کرد: البته تیم‌های ملی فوتبال ساحلی و فوتسال از این قرارداد مستثنی هستند و فدراسیون فوتبال به دنبال جذب اسپانسری جدا برای این دو تیم است.

وی در ادامه به مبلغ این قرارداد اشاره کرد و افزود: براساس توافقات صورت گرفته مبلغ قرارداد برای یکسال 800 هزار دلار است که در دو سال پایانی و با توجه به برخی شرایط این رقم به 950 هزار دلار نیز خواهد رسید.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: البته با توجه به اینکه در صورت صعود تیم‌های ملی به رقابتهای المپیک، جام جهانی و همچنین قهرمانی آسیا پاداش‌های ویژه‌ای از سوی این شرکت به فوتبال کشورمان پرداخت خواهد شد، رقم احتمالی این قرارداد در طول 5 سال به نزدیک 5 میلیون دلار خواهد رسید.

مهدی تاج در پاسخ به این پرسش که "قرارداد همکاری طرفین از چه زمانی اجرایی خواهد شد؟" گفت: از روزی که این قرارداد امضا شده است، ضمانت اجرایی پیدا کرده اما در بازگشت تیم نوجوانان از سنگال رسما این قرارداد اجرایی می شود.

وی ادامه داد: شرکت لگا از شرکت‌های مطرح و معروف تهیه البسه ورزشی است که تیم‌های معتبر باشگاهی ایتالیا، تیم‌های ملی فوتبال اروپایی از جمله بوسنی و هرزگوین و تیم های آفریقایی با این شرکت قرارداد همکاری دارند.

مدیر کمیته تیم‌های ملی در مورد وضعیت قرارداد فدراسیون فوتبال با شرکت سایپا نیز گفت: این شرکت اسپانسر دور زمین تیم‌های ملی فوتبال ایران است و قرارداد ما با آنها پابرجا خواهد بود.

تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.