واحد مرکزی خبر: علی خلفی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه وزیر سابق و جدید دادگستری در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا آقای کروبی شواهد یا مستنداتی را به هیات سه نفره قوه قضائیه ارائه کرده است یا خیر؟ افزود: وی مستنداتی را فی الجمله ارائه کرد و ما در حال بررسی آنها هستیم و انشاء الله اگر به نتیجه نهایی برسد آن را به مردم اعلام خواهیم کرد.

عضو هیات سه نفره قوه قضائیه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا از افرادی که آقای کروبی اسامی شان را به هیات اعلام کرد کسی در جلسه حضور داشت یا خیر ؟ گفت:‌ آقای کروبی اسامی را به ما اعلام کرد و ما در حال بررسی صحت و سقم آن هستیم.

رئیس دفتر حوزه ریاست قوه قضائیه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که بررسی هیات درباره مستندات آقای کروبی چه قدر طول می کشد، گفت: بررسی یک هفته بیشتر طول نخواهد کشید.

خلفی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه تعداد افرادی که آقای کروبی مدارکشان را به هیات ارائه کرد چند نفر بودند؟ گفت: این افراد چهار نفر بودند البته مدرکی ارائه نشده و ادعاهایی بوده که در حال بررسی است.

عضو هیات سه نفره قوه قضائیه در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه آیا افراد معرفی شده آقای کروبی را، به جلسات هیات دعوت می کنید یا خیر؟ گفت: اگر به نتیجه برسیم و لازم باشد این کار را انجام می دهیم.

رئیس دفتر حوزه ریاست قوه قضائیه همچنین در باره معرفی سخنگوی این قوه گفت:‌ رئیس قوه قضائیه انشاء الله در آینده نزدیک سخنگوی جدید را معرفی می کند.  

تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.