766150-601056.jpg   حسن بیادی گفت: بزرگترین نقاط قوت دولت نهم حفظ اقتدار در صحنه سیاست خارجی، تقویت روحیه استکبار ستیزی در بین همه ملت های دنیا، توجه به گفتمان انقلاب و اندیشه های امام راحل(ره) و زنده کردن روحیه عدالت خواهی در جامعه است.

عملکرد احمدی نژاد در دنیا باعث افتخار ایران است

سخنگوی جمعیت آبادگران جوان با حضور در باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" و بازدید از این مجموعه خبرگزاری ،نشستی با خبرنگاران این رسانه داشت.
وی درخصوص نقش اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری دهم اظهار داشت: اصولگرایان ناگزیرند که در انتخابات ریاست جمهوری دهم ائتلاف کنند ولی بنده پیش بینی می کنم که اصولگرایان نمی توانند بر سر یک نفر به اجماع برسند و شاید صلاح نباشد که یک نفر از اصولگرایان به دلیل شرایط سیاسی رقبای موجود به صحنه بیایند.

وی تصریح کرد: اصولگرایان در انتخابات مجلس هشتم به گزینه های خوبی دست پیدا نکردند و به سمت سهم خواهی پیش رفتند و این سهم خواهی در کیفیت عملکردشان نفوذ کرد که به خصوص در حوزه تهران بعضی از افراد شایسته این کار نبودند.

 استراتژی جبهه متحد اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری دهم کارایی ندارد

بیادی خاطرنشان کرد: اگر استراتژی جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری دهم تکرار شود شکی نیست که کاندیداهای اصولگرایان بیش از دو نفر خواهند بود و اگر بخواهیم به یک الگوی مناسب دست پیدا کنیم باید افرادی که قصد دارند کاندیدای مورد نظر خود را برای ریاست جمهوری انتخاب کنند منافع ملی را بر منافع حزبی ترجیح دهند زیرا امروزه کشور نیاز به افرادی دارد که از همه ظرفیت های موجود در کشور استفاده کنند.

 نیروی انسانی باتجربه سرمایه ملی هر کشور است

نایب رییس شورای شهر گفت: دولت های گذشته نتوانستند اهداف خود را بر اساس منافع ملی پیاده کنند، با توجه به این که نیروی انسانی در کشور یکی از سرمایه های ملی آن کشور محسوب می شود بنابراین نباید به راحتی این سرمایه ها به دست نابودی سپرده شود، بی توجهی به سرمایه های نیروی انسانی مخصوصا در بخش نخبگان آسیب جدی به کشور وارد خواهد کرد.

احمدی نژاد به یقین در انتخابات ریاست جمهوری دهم شرکت می کند

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر کاندیداهای اصولگرایان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری دهم مشخص نشده اند و تنها کسی که به یقین در انتخابات ریاست جمهوری دهم حضورش قطعی است احمدی نژاد است.

یکی از معضلات دولت های ما بی توجهی به مصوبات مجلس است

بیادی خاطرنشان کرد: یکی از معضلات دولت ها پراکندگی برنامه ها و بی توجهی به برنامه های تعیین شده از سوی نظام اسلامی به خصوص برنامه های توسعه ای و زیربنایی است و هیچ کس نمی تواند گزارش دقیق درخصوص میزان موفقیت دولت ها در این زمینه ها ارایه کند و این یکی از بزرگترین معضلات دولت ها است که نظرات شخصی و غیر کارشناسی را در تصمیم گیری های خود بیشتر از برنامه های مصوب و اساسی نظام اسلامی دخیل می کنند.
وی گفت: با توجه به ظرفیت های بالایی که در همه ابعاد در کشور وجود دارد دولت ها در عملکرد موفق نبودند و علمکردهایشان بدون برنامه پیش رفته و این آشفتگی های حال حاضر معلول این مساله است.
نایب رییس شورای شهر تصریح کرد: دولت نهم طرح های خوبی داشته ولی در این راه از نیروی انسانی خوبی استفاده نکرده است، البته در بعضی زمینه ها موفقیت نسبی را به دست آورده است.
دولت نهم در ابتدای کار شعارها و برنامه های خوب و مفیدی را مطرح کرد ولی به دلیل عدم استفاده از نیروی انسانی و مدیران با تجربه بسیاری از این امور محقق نشده و شاهد آن هستیم که در بعضی از این موارد رییس جمهور ناچار است شخصا اقدام کند.

مردم گرایی و گرایش به طبقات محروم و پرهیز از اشرافی گری از اصول اساسی انقلاب است

در بخش های فرهنگی و اجتماعی ملاقات های مردمی به تناسب کارهای دیگر موفق جلوه کرده است.
وی خاطرنشان کرد: افرادی که از دور دستی بر آتش دارند متوجه سیاست های دولت به ویژه سفرهای استانی خواهند شد و ما این حرکت ها را در زمینه مصوبات استانی، سیاست های صوری می دانیم ولی ملاقات های مردمی را که مشاهده مستقیم وضعیت مردم و گوش سپردن به مشکلات آنها است مثبت می دانیم زیرا حکومت جمهوری اسلامی ایران یک حکومت مردمی است و با مردم بودن است، خطبه های خوب یک مدیر با تفکر اصولگرایی است اگر چه صداقت در گفتار و سلامت در عمل از دیگر شاخصه های مهم است.

 حرکت های با شتاب بدون برنامه تورم زا است

بیادی افزود: حرکت های با شتاب بدون برنامه تورم زا خواهبود و اعتماد عمومی را نسبت به موفقیت های دولت کاهش می دهد. بسیاری از طرح هایی که دولت در حال حاضر به پایان رسانده و یا در حال انجام است مربوط به دولت های گذشته است و نباید افتخارات آنها را در این راه نادیده گرفت. دولت ها در جمهوری اسلامی ایران در طول هم هستند نه در عرض یکدیگر بنابراین دولت ها باید مکمل هم باشند نه مخرب یکدیگر اگر چه نقد منصفانه کارها، جایگاه خود را دارد. (عدم تخطئه گذشته انقلاب اسلامی)
وی در ادامه گفت: پایه گذاری صنعت انرژی هسته ای در زمان دولت های گذشته با هدایت مقام معظم رهبری آغاز شده است. تاسیس نیروگاه، سد، توسعه مراکز آموزشی و تحقیقاتی، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به همت دولت های گذشته بود، البته دولت های گذشته نیز معایبی داشتند که دولت های بعدی باید آن ضعف ها را از بین ببرند و به جای تخریب به نقد منصفانه آنها بپردازند.

  پیامبران الهی، پیامبران قبلی خود را تکذیب نکردند

سخنگوی جمعیت آبادگران جوان تصریح کرد: باید درس هایی از سیره و سنت پیامبران و اولیای الهی گرفت، پیامبران الهی، پیامبران قبلی خود را تکذیب نکردند و دولت ها نیز نباید به تخریب همدیگر بپردازند و باید ادبیات و گفتار خود را با دستورات اسلامی و مبانی اسلامی منطبق کنند.

مردم ایران مرعوب شایعات و صحنه سازی ها نخواهند شد

وی خاطرنشان کرد: مردم ما فهیم هستند و به صورت مستقل تصمیمات خود را اتخاذ می کنند و به هیچ عنوان مرعوب شایعات و صحنه سازی ها نخواهند شد و همیشه قدردان زحمات دست اندرکاران نظام بوده و خواهند بود و فرق میان افرادی که در کشور خدمت می کنند و شخصیت هایی را که خدمتشان حاصل و نتایجی نداشته است را تشخیص می دهند.

در حال حاضر خواست اصلی مردم رفع مشکل گرانی و توسعه عدالت اجتماعی است

وی اظهار داشت: در حال حاضر خواست اصلی مردم تعادل در همه زمینه ها به خصوص مسایل اجتماعی است، با توجه به این که تورم یکی از معضلات بزرگ جامعه است و خواست دیگر مردم از دولت این است که تنش ها و اضطراب های موجود در جامعه را کاهش دهد.

 بی تدبیری برخی مسوولین موجب شکل گیری تورم می شود

نایب رییس شورای شهر تصریح کرد: مردم هنوز نتوانسته اند گرانی را به عنوان یک امر معقول قبول کنند، البته این تورم ناشی از دو امر است اول مساله تحریم های خارجی و کارشکنی دشمنان ملت ایران و بخش دوم به بی تدبیری برخی مسوولین باز می گردد که در برنامه ها و کارها و گفتار خود مصالح نظام را در نظر نمی گیرند و شناسنامه مسائل را تحلیل و تبیین نمی کنند.

 یکی از معضلات بزرگ دولت نهم عدم امنیت شغلی مسوولین رده بالا است

وی خاطر نشان کرد: یکی از معضلات بزرگ دولت های گذشته و دولت نهم عدم امنیت شغلی مسوولین رده های بالا به خصوص وزیران و معاونان آن ها و استانداران و به تبع آنها مدیران میانی است و به نظر می رسد که تغییرات آنان به این علت باشد که از ابتدا انتخاب آن ها از روی کار کارشناسی صورت نگرفته است. البته نباید از بی توجهی مجلس شورای اسلامی نیز نسبت به این امر غافل شد زیرا مجلس عملکرد دولت ها را نسبت به قوانین موجود نظارت نمی کند. (و یا با لابی های صورت گرفته کارهایی صورت می گیرد که نتایج آن به نفع مردم است)

اصولگرایی یعنی حرکت بر اساس منافع نظام و اصول انقلاب و رهبری

بیادی تاکید کرد: اصولگرایی یعنی حرکت بر اساس منافع نظام و اصول انقلاب و اندیشه های رهبری، پس نباید برای مجلس فرقی بکند که چه کسی رییس جمهور است بلکه باید همیشه در همه امور منافع نظام را در نظر گرفت و منافع مردم را به منافع جناحی و شخصی ترجیح داد.

 تاکید مقام معظم رهبری بر سند چشم انداز 20 ساله بوده است

وی تصریح کرد: رهبری بر سند چشم انداز 20 ساله تاکید جدی داشته اند و بر این اساس اصولگرایان باید عملکرد دولت را مورد ارزیابی جدی قرار دهند. در حال حاضر چهار سال از شروع چشم انداز 20 ساله گذشته است و تمامی نهادها باید نقش خود را در این سند و برنامه هایش تعریف کرده باشند زیرا پیشرفت و توسعه کشور در کنار تحقق به سند چشم انداز 20 ساله به وجود می آید.

 تخریب دولت حرام است

نایب رییس شورای شهر گفت: تخریب دولت جمهوری اسلامی حرام است زیرا دولت وابسته به شخص خاصی نیست و تمام وابستگی اش به نظام اسلامی است ولی انتقاد سازنده پسندیده است و اگر مجلس انتقادی نیز دارد باید بر اساس قانون طرح کند.

  کمتر کسی به جز کردان حاضر می شد در این مدت کوتاه وزارت را بپذیرد

وی تصریح کرد: کردان در چند وزارتخانه قائم مقام بوده و قوی ترین معاونت صدا و سیما را بر عهده داشته است و با این فرصت کوتاهی که برای دولت نهم وجود دارد کسی راضی به پذیرفتن این پست نمی شد.

نظرات رهبری درخصوص نقد دولت فصل الخطاب است

بیادی اظهار داشت: نظرات رهبری درخصوص نقد دولت فصل الخطاب است و وی در رابطه با طرح تحول اقتصادی مطرح کردند که نباید شتاب زده باشد و نخبگان باید بر آن نظارت کنند.

عملکرد احمدی نژاد در دنیا باعث افتخار ایران است

وی تصریح کرد: ایران نباید عزت و اقتدار خود را در دنیا از دست دهد و عملکرد احمدی نژاد در انرژی هسته ای باعث افتخار ایران بوده و اثرات مقتدرانه ای را در مقابل کشورهای زورگو و حتی کشورهای همسایه بر جای گذاشته است. باز هم تاکید می کنم که دست کسی را که نقد منصفانه می کند باید بوسید.

اگر اوضاع اقتصادی به همین روال ادامه یابد درصد موفقیت اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری دهم پایین است

وی اظهار داشت: با توجه به سفرهای استانی، اگر اوضاع اقتصادی مردم به همین شکل ادامه یابد درصد موفقیت اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری دهم پایین است.

 قالیباف می تواند یکی از گزینه های مطرح ریاست جمهوری باشد

نایب رییس شورای شهر گفت: عملکرد قالیباف در شهرداری تهران چشمگیر بوده و علیرغم ناهماهنگی هایی که در بخشی از بدنه دولت با وی وجود داشته توانسته موفق عمل کند، البته ضعف هایی در حد قابل قبول در مدیریت ایشان قابل مشاهده است.

وی در پایان اظهار داشت: شفاف سازی مالی، سرعت در اجرای عملیاتی شدن طرح ها، توسعه برنامه های فرهنگی، اجتماعی و اجرا و توسعه برنامه های غیر قابل باور در زمینه فعالیت های ورزشی از نقاط قوت عملکرد قالیباف است و به نظر می رسد وی می تواند یکی از گزینه های مطرح برای انتخابات ریاست جمهوری دهم باشد.
تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.