فارس: مجموعه ورزشي آزادي تهران به شهر دانشگاهي ورزش تبديل خواهد شد.
    
محمد علي آبادي در مراسم واگذاري 15 قطعه از اراضي مجموعه ورزشي آزادي تهران به فدراسيون‌ها جهت احداث آكادمي تخصصي آن رشته‌ها، اظهار داشت: مطلبي كه همواره در محافل گوناگون در مورد آن صحبت مي‌شد، بحث علمي كردن ورزش بوده و هست و هيچ كس اين مبحث را باز نمي كرد.

وي با اشاره به عدم كاربردي بودن تحصيلات دانشگاهي تربيت بدني، خاطر نشان ساخت: آن چيزي كه به عنوان توليد دانشگاهي وجود دارد، در حوزه ورزشي عملياتي نيست و نتوانسته به درستي نقش خود را ايفا كند. به عنوان مثال، گاهي چهره هاي دانشگاهي نتوانسته اند در عرصه مديريت ورزش موفق شوند و اين در حالي است كه چهره هاي ورزشي به خوبي از عهده اين كاربرآمده اند چون در متن آن قرار داشته اند.

وي ادامه داد: اين موضوع ضروري مي نمايد كه در خود ورزش نيز تحصيلات دانشگاهي را قرار دهيم كه براي نيل به اين موضوع براي ايجاد شهر دانشگاهي بهترين مكان مجموعه آزادي است. واگذاري اين 15 قطعه زمين در راستاي همين هدف و براي ايجاد آكادمي هاي تخصصي صورت گرفته است تا مقوله آموزش ورزش هم تئوريك و هم عملياتي باشد.

وي ايجاد يك دانشگاه علمي- كاربردي را براي ورزش يكي از برنامه هاي سازمان تربيت بدني اعلام كرد و گفت: با عملي شدن اين ايده مربيان رشته هاي مختلف در اين دانشگاه به صورت علمي آموزش داده مي شوند. در آينده دكتراي مربيگري، فوق ليسانس و ليسانس مربيگري رشته هاي مختلف را از چهره ها خواهيم داشت. اين موضوع بايد بررسي كارشناسي دقيق شود تا بيشترين بهره را ورزش از آن ببرد.

حسين هادياني، مديرعامل شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي گزارشي از عملكرد اين شركت را ارائه كرد.تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.