دفتر مبارزه با مواد مخدر سازمان ملل متحد اعلام كرد كه با ركوردزني كشت خشخاش در افغانستان بايد در انتظار ايجاد "سونامي هروئين" در اروپا بود.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه آيريش اگزماينر، اين سازمان پيش از اين نيز درباره افزايش واردات هروئين به ايرلند و اروپا هشدار داده بود. كل محموله‌هاي هروئين توقيف شده در ايرلند در سال 2008 تاكنون به 96 كيلوگرم رسيده كه اين ميزان در كل سال 2007، 146 كيلوگرم و بزرگ‌ترين توقيف محموله‌هاي هروئين در سال در ايرلند بوده است.

سازمان مبارزه با قاچاق مواد مخدر سازمان ملل متحد در گزارش سال 2008 خود اعلام كرد كه افزايش توليد ترياك در سال گذشته همزمان با افزايش توليد كوكائين بوده است كه به توليد هروئين نيز شتاب مي‌بخشد.

"آنتونيو ماريا كاستا" مدير اجرايي اين سازمان گفت: "تحقيقات سازمان ملل نشان از افزايش كشت غيرقانوني مواد مخدر در سال 2007 داشته است كه نسبت به سال 2006 با 17 درصد افزايش روبه‌رو بوده است. با اين روند بايد انتظار داشت كه به زودي سونامي هروئين سواحل اروپا را در بر گيرد."

وي افزود: "افزايش توليد در كنار ايجاد مسيرها و راه‌هاي جديدي براي قاچاق كه اغلب در آفريقا است مي‌تواند منجر به افزايش تقاضا (اغلب در كشورهاي پيشرفته) شود كه در حال حاضر هم به چشم مي‌خورد. اين كار بازاري جديد را براي تعدادي از مرگبارترين مواد مخدر جهان در كشورهاي در حال توسعه ايجاد خواهد كرد."تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.