اعتراض دختر بهار به تشكيل بنياد بهار در آمريكا

دختر مرحوم ملك الشعراي بهار به تشكيل بنياد بهار از سوي فرح پهلوي در آمريكا اعتراض كرد.

پروانه بهار گفت: به تازگي مطلع شدم بنيادي به نام ملك الشعراي بهار در آمريكا تشكيل شده و فرح پهلوي از موسسان آن است و افرادي تحت نظر وي در آنجا فعاليت دارند. جاي تعجب اين جاست كه در اين باره از ما سوالي نشد و نكته اساسي اين است كه پدرم هم در زمان رضاشاه و هم محمدرضا شاه پهلوي، مدام در حبس بود و برادرم مهرداد نيز در دوره پهلوي، سختي ها و صدمات فراواني از رژيم پهلوي ديد.

حالا چگونه است كه چنين بنيادي را به نام پدرم تاسيس كردند؟!

وي همچنين در انتقاد از تصوير ملك الشعراي بهار در سريال شهريار به كارگرداني كمال تبريزي به ايسنا افزود: در اين سريال، زندگي پدرم بسيار تشريفاتي نشان داده مي شود، در حالي كه اين دور از حقيقت است. مساله ديگر شيوه پوشش پدرم است كه در اين سريال با كت و شلوار و كراوات تصوير شده است. در حالي كه پدرم در آن زمان معمم بود و آن طور كه نشان مي دهند، سوار اتومبيل نمي شد. ما اصلا اتومبيل نداشتيم و اصلا آن زمان اتومبيل آنقدر زياد نبود.

غلامحسين كرباسچي: رسانه هاي وابسته به بيگانه هيچ ارزشي براي مردم ايران ندارند   غلامحسين كرباسچي ضمن مصاحبه با راديو فردا وابسته به سازمان جاسوسي  آمريكا با خبرنگار اين رسانه درگير شد و با بيان اين كه قدرت هايي مانند آمريكا و امثالهم تاكنون براي ايران جز ضرر و گرفتاري چيزي ايجاد نكرده اند خطاب به خبرنگار راديو فردا گفت: شما يك راديوي وابسته به بيگانه هستيد و هيچ ارزشي از نظر مردم كشور ما نداريد، هم شما و هم صداي آمريكا تمام تحليل هايتان سطحي و بسيار مزخرف است و من هم ديگر بيشتر از اين حاضر نيستم با شما صحبت كنم.

در همين حال دبيركل حزب كارگزاران سازندگي روز پنج شنبه در گفت وگو با سايت ضدانقلابي روز آنلاين اعتراف كرد كه علي رغم برخي از رد صلاحيت ها مردم در انتخابات شركت مي كنند.

غلامحسين كرباسچي همچنين مدعي شد اگر مردم به صورت وسيع در انتخابات شركت بكنند حتما اصلاح طلبان تعداد زيادي را در مجلس خواهند داشت.

وي تصريح كرد: در سراسر كشور مجموعه ائتلاف اصلاح طلبان و كانديداهاي ساير احزاب اصلاح طلب بيش از 170 نفر هستند.

دبيركل حزب كارگزاران سازندگي در خصوص حضور مردم در انتخابات مجلس اعتراف كرد: من در مجموع وضعيت را بحراني نمي بينم، فكر مي كنم تعداد شركت كننده مجموعا خوب خواهد بود.



تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.