تنبیه مرد بی نظم با اجرا گذاشتن مهریه ۴۵۰ سکه ای

 

زن طراح که از بی نظمی ها و رفتار خشن همسرش به ستوه آمده بود برای تنبیه کردن او مهریه ۴۵۰ سکه ای خود را به اجرا گذاشت.

به گزارش خبرنگار مهر، زن جوان که غرق در افکار خود بود با شنیدن نامش وارد شعبه دادگاه خانواده شد و مقابل قاضی نشست. او درمورد علت حضورش به قاضی گفت : ۹ سال قبل درست زمانی که تحصیلاتم در رشته ی طراحی و دکوراسیون در استرالیا به پایان رسیده بود برای ادامه زندگی درکنار خانواده ام به ایران بازگشتم و به خاطر تجربه ام خیلی زود با کمک یکی از دوستان پدرم در یک شرکت طراحی ساختمان مشغول به کار شدم.

مدتی از شروع کارم نگذشته بود که متوجه نگاه های سنگین همکارم شدم . مدت کوتاهی از این موضوع گذشته بود که یک روز هنگام ورود به شرکت با او روبه رو شدم و همانجا بود که وحید از من خواستگاری کرد من که از رفتار او بسیار شوکه شده بودم بلافاصله موضوع را با مادرم درمیان گذاشتم . من که اورا مردی مناسب برای یک زندگی می دیدم از پدرم خواستم تا درمورد او وخانواده اش بیشتر تحقیق کند . پس از این موضوع با موافقت پدرم به وحید و خانواده اش اجازه دادیم تا به خواستگاری ام بیایند.

پس از برگزاری مراسم رسمی با ۴۵۰ سکه طلا به عنوان مهریه به عقد دائم وحید در آمدم اما پس از ازدواج رفتارهای همسرم به یکباره تغییر کرد . او که در محیط کار مردی منظم و مرتب بود در خانه کاملا برعکس عمل می کرد و من پس از بازگشت از کار مجبور بودم تا دیروقت وسایل همسرم را جمع آوری کنم . چندین با از او خواستم تا در نظافت خانه و جمع آوری وسایلش به من کمک کند اما گوش او بدهکار نبود . سعی کردم تا رفتارهای او را تغییر دهم اما بی فایده بود و او ۳۰ سال به این روش زندگی عادت کرده بود.

زن جوان آهی کشید و گفت : آقای قاضی ۸ سال از ازدواجمان می گذرد اما همسرم حتی کوچکترین تغییری نکرده است و روزبه روز بدتر هم می شود . همه این بی نظمی ها ونامرتبی های همسرم را تحمل کردم تا اینکه چند ماه پیش از طرف خانواده همسرم موضوع بچه دار شدنمان مطرح شد و من در جمع خانوادگیمان مخالفتم را ابراز کردم . همه که کنجکاو شده بودند تا علت مخالفت سرسختانه من را بدانند ، من نیز علت را بیان کردم و گفتم که نمیتوانم ازپس بی نظمی همسرم ، کاربیرون ، کار در خانه و نگهداری فرزند بر بیایم که یکباره همسرم به سمتم حمله کرد و من را کتک زد . من که همچنان از رفتار همسرم شوکه بودم و علت رفتار ناپسندش را درک نمی کردم فردای آن روز به پزشکی قانونی مراجعه کردم و پس از دریافت نامه پزشکی قانونی امروز به دادگاه آمده ام تا برای ادب کردن همسرم مهریه ۴۵۰ سکه ای خود را به اجرا بگذارم زیرا تحمل رفتار خشن و غیر منطقی او در کنار بی نظمی هایش برایم قابل تحمل نیست.

قاضی پس از شنیدن اظهارات زن جوان به علت عدم حضور همسرش رسیدگی را به وقت دیگری موکول کرد تا پس از شنیدن حرفهای او رای را صادر کند.... / خبرگزارى مهر
تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.