قطبي: سطح بين‌المللي‌مان را نشان داديم؛ همه از ما مي‌ترسند

 

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: مقابل امارات سطح بين‌المللي‌مان را نشان داديم و فکر مي‌کنم هيچ تيمي دوست ندارد با ايران مسابقه دهد.

افشين قطبي پس از پيروزي 3 بر صفر مقابل امارات اظهار داشت: خوشحالم که موفق شديم اين تيم را شکست دهيم. اين پيروزي خيلي دلچسب و شيرين بود. ما با 9 تغيير در اين بازي به ميدان رفتيم که فکر کنم کمتر مربي چنين تصميمي گرفته باشد.

وي افزود: خوشحالم که تيمي تشکيل شده که هر بازيکن آن مي‌تواند نقش بسزايي در پيروزي داشته باشد. ما به هر 23 بازيکن تيم احتياج داريم و با روحيه مقابل حريفان به ميدان خواهيم رفت تا به هدف اصلي و قهرماني آسيا برسيم.

قطبي عنوان کرد: در نيمه دوم مقابل امارات سطح بين‌المللي تيم را به رخ ساير حريفان کشيديم و نشان داديم که از مدعيان اصلي عنوان قهرماني آسيا هستيم.

وي درباره ديدار با کره جنوبي گفت: ما 3 روز براي اين ديدار فرصت داريم و بايد با تمام توان مقابل اين تيم ظاهر شويم تا اين تيم را شکست دهيم. قطعا تمرکز بالا در اين ديدار حرف اول را خواهد زد.

سرمربي تيم ملي در پاسخ به اين سؤال که به نظر مي‌رسد کادر فني کره جنوبي از رويارويي با ايران هراس دارد، گفت: طبيعي است که همه تيم‌هاي حاضر در اين رقابت از ما هراس داشته باشند. من فکر مي‌کنم هيچ تيمي دوست ندارد با ايران مسابقه دهد.

قطبي در پايان با تبريک اين پيروزي به تمامي ايرانيان خاطرنشان کرد: هر برد مانند ويتامين است و باعث اعتماد به نفس بازيکنان مي‌شود و مي‌تواند موفقيت را رقم بزند.تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.