سرقت طلا , پزشک قلابی

نقشه شوم پزشک قلابی برای سرقت طلا+عکس متهم

پزشک قلابی که به بهانه درمان بیماران آنها را فریب داده و با قرص های خواب آور پول و طلاهای قربانیان را به سرقت می برد، هنگام شکار آخرین طعمه هایش شناسایی و دستگیر شد.

 26 شهریور امسال فردی فردي به همراه همسر و خواهرش با مراجعه به کلانتري 113 بازار به مأموران اعلام کرد :در بازار تهران ، فردي ناشناس به ما نزديک شد و با معرفي خود به عنوان پزشک به هر سه نفر ما پيشنهاد کار داد و به اين بهانه و با خوراندن قرص ، ما را بيهوش کرد و تمام اموال همراهمان را به سرقت برد.
 
با تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع "زورگيري به شيوه بيهوشي " و به دستور شعبه هفتم بازپرسي دادسراي ناحيه 27 تهران ، پرونده برای رسيدگي در اختيار پايگاه هفتم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .
 
مالباخته پس از حضور در پايگاه ششم پليس آگاهي ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : از شهرستان و به قصد خريد داروهاي MS همسرم ، به تهران آمديم . در ميدان محمديه ، به صورت پياده قصد آمدن به سمت بازار تهران را داشتيم که در بين راه با فردي ميانسال و با ظاهري بسيار آراسته ، با کت و شلوار ، عينک دودي و کيف مهندسي آشنا شديم . اين شخص با معرفي خود به عنوان پزشک و متخصص داروساز مدعي شد که صاحب يک داروخانه بوده و قادر است تا داروهاي مورد نياز بيماري همسرم را با قيمت بسيار ارزان برايمان تهيه کند.
 
مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : اين فرد - پزشک تقلبي - در ادامه اظهاراتش مدعي شد که حاضر است براي من و حتي همسر و خواهرم کار و شغلي در تهران تهيه کند و به بهانه صحبت کردن در اين خصوص ، از ما درخواست کرد تا براي ادامه صحبت به پارک شهر برويم . صحبت ها در خصوص شرايط کار و ميزان حقوق به توافق رسيد تا اينکه به بهانه انجام آزمايش خون ، تست اعتياد و ... اين شخص از ما درخواست کرد تا چند کپسول زردرنگ را استفاده کنيم .

 

ما نيز که در آن شرايط خود را در آستانه تهيه داروهاي همسرم و همچنين پيدا شدن شغل براي هر سه نفرمان مي ديديم ، بلافاصله درخواست وي را مبني بر خوردن کپسول ها قبول کرديم اما چند دقيقه پس از خوردن کپسول ها بيهوش شديم و سه روز بعد زمانيکه به هوش آمديم ، خود را در بيمارستان مشاهده کرديم و متوجه شديم که مبلغ 5 ميليون تومان پول خريد داروهاي همسرم و همچنين طلاهاي همسرم به سرقت رفته است .
 
همزمان با آغاز رسيدگي به پرونده و در شرايطي که کارآگاهان در حال انجام اقدامات پليسي از شاکي پرونده و همسر و خواهر وي بودند ، پرونده مشابه ديگري نهم مهر ماه به پايگاه هفتم پليس آگاهي تهران بزرگ ارجاع شد که در آن پرونده نيز زن و شوهر جواني از سوی يک پزشک قلابي و به همان شيوه وشگرد بيهوش و مورد سرقت اموال قرار گرفته بودند .
 
اين زن و شوهر جوان پس از حضور در پايگاه هفتم، در اظهاراتي مشابه به کارآگاهان عنوان کردند: برای تهيه وام به بانک شعبه خيابان بهشت مراجعه کرده اما به علت نبودن رئيس بانک ، براي استراحت به داخل پارک شهر رفتيم .

 

در داخل پارک فردي حدودا 50 ساله و با ظاهري کاملا آراسته و مرتب به ما نزديک شد و با معرفي خود به عنوان پزشک مدعي شد که قصد استخدام يک زن و شوهر به عنوان سرايه دار و همچنين کار در داروخانه را دارد .

 

زماني که در خصوص ميزان حقوق و شرايط کار به توافق رسيديم، به دعوت اين شخص و براي تنظيم قرارداد به يک مسافرخانه در منطقه باب همايون رفتيم . پس از اجاره اتاق از سوي اين شخص و به بهانه رفتن به آزمايشگاه برای گرفتن آزمايش خون، اعتياد و ...، اين شخص از من و همسرم درخواست کرد تا کپسول هايي را که او ارائه کرده بود را استفاده کنيم که به محض خوردن آنها ، هر دو نفر بيهوش شديم.

 

پس از به هوش آمدن خودمان را در بيمارستان مشاهده کرديم و متوجه شديم که طلا و جواهرات همسرم به ارزش تقريبي 10 ميليون تومان به هراه کيف دستي حاوي 70 دلار ، 500 هزار تومان وجه نقد و دو عدد گوشي تلفن همراه به سرقت رفته است.
 
با توجه به حساسيت به وجود آمده در خصوص پرونده ، کارآگاهان پايگاه هفتم پليس آگاهي با انجام چهره نگاري و با مراجعه به مسافرخانه شناسايي شده در منطقه باب همايون اقدام به بررسي تصاوير دوربين هاي مداربسته مسافرخانه پرداخته و در بررسي تصاوير به دست آمده از چهره نگاري و دوربين هاي مداربسته موفق به شناسايي يکي از مجرمان سابقه دار پليس آگاهي به نام "محمدعلي . ک" 54 ساله شدند که تمامي سوابق گذشته وي نيز مربوط به سرقت هاي به عنف به شيوه بيهوشي بود .
 
بلافاصله سوابق "محمدعلي . ک" مورد بررسي قرار گرفت و مشخص شد که وي چند سال پيش نيز به همين شيوه و شگرد اقدام به سرقت کرده که در يک فقره از سرقت ها ، يکي ازمالباختگان به علت عوارض ناشي از مصرف داروهاي بيهوشي فوت کرده بود .
 
بر اساس بررسي سوابق "محمدعلي . ک" ، مشخص شد که وي به تازگي و در 10 تیر ماه از زندان آزاد شده و در همين فاصله کوتاه از زمان آزادي ، دوباره سرقت هاي خود به همان شيوه و شگرد گذشته را از سر گرفته است.
 
با توجه به سوابق متهم در بلامکان بودن و احتمال تردد "محمدعلي . ک" در مسافرخانه هاي منطقه باب همايون ، بلافاصله تصوير وي در اختيار مديران مسافرخانه هاي منطقه قرار داده شد تا در صورت شناسايي، بلافاصله موضوع به پايگاه هفتم پليس آگاهي تهران بزرگ اعلام شود .
 
سرانجام ساعت سه بامداد 25 مهر امسال کارآگاهان پايگاه هفتم آگاهي متوجه شدند که "محمدعلي . ک" به همراه زن و مرد جواني به يکي از مسافرخانه هاي منطقه باب همايون خيابان سوراصرافيل مراجعه کرده است.
 
بلافاصله کارآگاهان به اين مسافرخانه مراجعه و "محمدعلي" را در حاليکه اقدام به بيهوش کردن زن و مرد جواني کرده و قصد سرقت اموال آنها را داشت ، دستگير کردند .
 
در زمان دستگيري ، "محمدعلي" به محض مشاهده کارآگاهان قصد داشت تا با خوردن چندين عدد از قرص ها کپسول هاي همراه خود اقدام به خودکشي کند که با هوشياري کارآگاهان ، وي دستگير و همزمان زن و مرد بيهوش داخل مسافرخانه نيز به بيمارستان منتقل شدند .
 
با توجه به دستگيري "محمدعلي . ک" در محل ارتکاب جرم ، وي به ناچار لب به اعتراف گشود و در ادامه تحقيقات محل نگهداري اموال سرقتی در خيابان خيام شناسايي شد . با مراجعه کارآگاهان به مخفيگاه متهم و در بازرسي از اين محل ، کارآگاهان موفق به کشف "وسايل گريم چهره "، "چندين دست کت و شلوار"، "انواع عينکهاي دودي" ،"کيف مهندسي" و "انواع قرصها و آمپولهاي بيهوشي" شدند.
 
همزمان با دستگيري متهم و شناسايي اموال سرقتی به دست آمده از مخفيگاه وي ، زن جواني با مراجعه به پايگاه هفتم پليس آگاهي و با شناسايي متهم به کارآگاهان عنوان داشت : 20 مهر ، قصد خروج از مترو ايستگاه انقلاب را داشتم که مرد ميانسالي به من مراجعه و با معرفي خود به عنوان پزشک و متخصص پوست مدعي شد دارويي در اختيار دارد که مصرف آن باعث از بين رفتن جوش هاي صورت خواهد شد و به اين بهانه کپسولي را به من داد و از من فاصله گرفت. کپسولها را به همراه خود داشتم تا اينکه به ميدان آزادي رسيدم و در آنجا يکي از کپسول ها را استفاده کردم که به محض خوردن کپسول ، در داخل فضاي سبز ميدان آزادي بيهوش شدم. پس از 5 روز، زمانيکه به هوش آمدم خودم را در داخل بيمارستان مشاهده کردم و در آنجا به من گفته شد که مرا در داخل پارک جنت آباد !! پيدا کرده اند .
 
سرهنگ عباسعلي محمديان رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ در ادامه اعلام اين خبر گفت: با توجه به سوابق متهم در ارتکاب جرايم مشابه و احتمال افزايش شکات پرونده ، دستور انتشار بدون پوشش تصوير متهم از سوي مقام قضايي صادر شده است . به همین خاطر از تمام شکات و مالباختگاني که از سوی متهم مورد سرقت اموال ، کلاهبرداري ، آزار و اذيت و... قرار گرفته اند دعوت مي شود تا برای پيگيري شکايات خود به پايگاه هفتم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در ميدان 15 خرداد - جنب کلانتري 113 بازار مراجعه کنند ./باشگاه خبرنگارانتاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.