دستگیری ورزشكاری كه شرور شد

 

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان از دستگیری «امیر»، شرور خطرناك و تحت تعقیب سمنانی در جریان یك عملیات غافلگیرانه و ضربتی مشترك میان ماموران پلیس و ضابطان قضایی خبرداد.

سرهنگ محسن غفاری در تشریح جزئیات این خبر گفت: متهم با هویت «مجتبی ـ ج» معروف به «امیر»، شرور خطرناكی است كه مدت ها تحت تعقیب پلیس بوده و علاوه بر مشكلات فراوان اخلاقی و ایجاد مزاحمت های گوناگون برای شهروندان در امر تهیه و توزیع موادمخدر به ویژه از نوع صنعتی و روانگردان نیز دست داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان با بیان این كه سرانجام پس از تلاش گسترده و هماهنگی با مقام قضایی مخفی گاه متهم شناسایی شد، خاطرنشان كرد: وی درعملیات پلیسی دستگیر شد.

غفاری ادامه داد: در این عملیات ضربتی كه با چند ساعت تعقیب و مراقبت نیز همراه بود، ماموران متهم سابقه دار را پس از دقایقی مقاومت، زمین گیر كردند.

به گفته غفاری، از محل اختفای این مجرم ۷۱ گرم ماده مخدر شیشه، ۳۱ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۴۰ عدد پایپ استعمال موادمخدر، ۱۴ قبضه انواع سلاح سرد و مقادیری وجه نقد كشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان درباره چگونگی تبدیل یك جوان ورزشكار به فردی خطرناك در جامعه اظهاركرد: دوستان ناباب مهم ترین عامل تغییر این ورزشكار به فردی مجرم و شرور است.

غفاری به خانواده ها توصیه كرد كه خانواده ها نسبت به دوستان فرزندانشان حساس باشند و با دقت بر رفتار آنان نظارت كنند تا افرادی سالم و مفید به جامعه تحویل دهند.... / خبرگزارى ايسناتاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.