لیست آپارتمان‌های با رهن «تا 10 میلیون»

این روزها در بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی، عده‌ای از مالکان به خریداران وعده تخفیف هرچند به میزان ناچیز می‌دهند، اما در بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی خبری از تخفیف نیست.

شواهد در بازار اجاره نشان می‌دهد که بزرگ‌ترین لطفی که اکنون برخی از موجران در حق مستاجران می‌کنند، «قابلیت تبدیل» مبلغ ودیعه و اجاره ماهانه است.
البته ناگفته نماند که عده‌ای از مالکان هم برای اینکه هزینه‌ای بابت حق کمیسیون به بنگاه املاک برای تنظیم قرارداد اجاره پرداخت نکنند به مستاجرشان پیشنهادی می‌کنند مبنی براینکه بدون مراجعه به بنگاه املاک، قرارداد اجاره را خودشان تنظیم کنند که این موضوع تنها برای رضایت مستاجر تصمیم گرفته نمی‌شود بلکه سودی است که از محل صرفه‌جویی در هزینه کرد مالک به مستاجر می‌رسد.


جالب است که بدانید چنین منفعتی شامل حال همه مستاجران نمی‌شود؛ زیرا تنها موجرانی تن به تنظیم این نوع قرارداد می‌دهند که در نظر دارند مستاجر سال قبل خود را حفظ کنند یا بهتر است گفته شود که قرارداد اجاره سال پیش را دوباره تمدید کنند.


ستون امروز نبض بازار به معرفی واحدهایی در بازار اجاره مسکن پرداخته است که مبلغ ودیعه آنها بیش از 10 میلیون تومان نیست، اما نرخ اجاره ماهانه در آن متغیر است.
روز گذشته 2 واحد مسکونی با ودیعه 10 میلیون تومانی اما با بالاترین نرخ اجاره ماهانه به بازار اجاره پیشنهاد شد که به این شرح است:


یک واحد مسکونی در خیابان ولیعصر واقع در خیابان توانیر با متراژ 60 متر مربع با 10 میلیون تومان ودیعه و یک میلیون و 300 هزار تومان اجاره ماهانه برای اجاره به زوج به بازار عرضه شده است.


علاوه براین مالکی اعلام کرده است: واحد مسکونی 60 متری خود را در خیابان بلوار فرحزادی در شهرک غرب به همراه کلیه امکانات با 10 میلیون تومان ودیعه و یک میلیون و 300 هزار تومان اجاره ماهانه به متقاضی تحویل می‌دهد.


اما ارزان ترین واحد مسکونی روز گذشته متعلق به سوئیتی 25 متری در خیابان تهرانپارس بود که با 2 میلیون تومان ودیعه و 300 هزار تومان اجاره ماهانه به بازار اجاره پیشنهاد شده بود.

بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی,وضعیت بازار مسکن,بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی در تهران

 دنیای اقتصاد

 

 تاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.