ملی‌پوش تیم امید با ابراز ناراحتی از اینکه مسئولان مربوطه مشکل خروجی‌اش را تاکنون حل نکرده‌اند، گفت: از اینکه نتوانستم در این بازی با تیم امید باشم خیلی ناراحتم. من از زمان بازیهای گوانگجو مشکل نظام‌وظیفه را داشتم اما تاکنون هیچ اقدامی در رفع آن صورت نگرفته است.

 

بختیار رحمانی به دی‌نا درباره عدم حضورش در تیم امید اظهارداشت: واقعا نمی‌دانم چه بگویم.

زندگی فوتبال ، خیلی با احساسات من بازی شد. با وجودی که می‌دانستم مشکل خروجی‌ام همچنان پابرجاست امابه خواسته مسئولان فولاد همراه سایر بازیکنان تیم به تهران آمدم ولی در نهایت نتوانستم همراه آنها عازم قرقیزستان شوم.

وی ادامه داد: البته نمی‌شود همه چیز را به گردن فدراسیون انداخت. در این میان مسئولان فولاد هم کم‌کاری کردند. من حتی با مسئولان فولاد هم صحبت کردم و قرار بود که آقای نواصرزاده برای من پاسپورت بگیرد اما گفتند با این شرایط نمی‌شود. باور کنید هر کاری که خودم می‌توانستم کردم. حتی کارهایی که باید در 2 ماه انجام می‌شد من یک هفته‌ای سر و سامان دادم اما انگار قسمت نبود با تیم امید بروم. امیدوارم این موردی که برای من پیش آمد برای هیچ کسی تکرار نشود.

مهاجم ملی‌پوش فولاد خاطرنشان کرد: تازه دیروز یادشان افتاده که من مشکل خروجی دارم ولی خیلی دیر بود و نمی‌شد کاری کرد. چند نفر از بازیکنان دیگر هم مشکل داشتند اما همان دیروز حل شد. با این وجود تمام آرزویم موفقیت تیم امید است.

رحمانی درباره اینکه آیا برای بازیهای آینده مشکل خروجی‌اش حل خواهد شد یا نه، تصریح کرد: از همین امروز خودم پیگیر کارهایم می‌شوم و این مشکل را حل می‌کنم. من از زمان بازیهای گوانگجو درگیر این ماجرا بودم اما هیچ کس هیچ اقدامی نکرد. در آن زمان آقای پیروانی فکر می‌کردند من نمی‌خواهم به گوانگجو بروم ولی اصلا اینطور نبود. چطور بازیکنی راضی می‌شود که پیراهن مقدس تیم ملی کشورش را بر تن نکند؟! اینکه در تیم ملی بازی کنی برای هر فوتبالیستی افتخار است. حتی شنیدم قرار بود در تیم ملی بزرگسالان هم حضور داشته باشم اما گفتند به دلیل بی‌انضباطی و عدم حضور در بازیهای گوانگجو مرا دعوت نکردند.

بازیکن‌ تیم امید که حالا از سفر به قرقیزستان جا مانده است، درباره بازی با قرقیزستان گفت: این بازی خیلی حساس است. امیدوارم که در این بازی تیم امید پیروز شود. اگر همراه تیم می‌رفتم یکی، 2 گل می‌زدم و بازی خوبی را برای تیم امید انجام می‌دادم.

بختیار رحمانی زننده تک گل تیم امید در بازی رفت برابر قرقیزستان بود.../عصر ایرانتاريخ : | | نویسنده : nashremaaref |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.